Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak eltűrnétek ha a 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak eltűrnétek ha a 19 éves párotok egy 9 hónapos baba mellől eljárna bulizni?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt meg a gyerek nagyon komoly lánynak tűnt és úgy látszott fel van készülve a babára, várja. De mióta megszületett egyre kezelhetetlenebb, egyész nap a telefonon lóg, barátnőzik és elkezdett bulizni járni, miközben én keményen dolgozom. Hiába a sok veszekedés, tiltás, azt mondja ő még élni akar. Azzal is megfenyegettem már, hogy elhagyom azt én járok rosszabbul mert perkálhatom a gyerektartást. Az anyós vigyázz a gyerekre, vagyis majdnem minden nap nálunk van, ami még több konfliktussal jár. Mit tegyek, hogy oldjam meg ezt a helyzetet?
2023. febr. 22. 11:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
19 éves kislányt nem kellett volna felcsinálni.
2023. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellett volna bedőlni a látszatnak. Neked sem volt éppen több eszed, hogy felcsináltad idő előtt.
2023. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%

Uhhaaa..


Nagyon felelőtlennek tűntök.. te fenyegeted ami alapján a te gondolkodásod sem valami érett.


Az a baj, hogy valójában mind a ketten éretlenek vagytok ehhez és úgy vállaltátok be. Nála is ez egy elég hülye dolog, mert néha belefér, hogy kikapcsoljon, de rendszeresen már szerintem felelőtlenség. Ezt jól látod te is, de tiltani sem tilthatod.


Erre megoldás nem lesz valószínűleg mert nem vagytok valami kompromisszum készek látszólag.

2023. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell gyerektartást fizetned, ha a gyerek nálad jobb helyen van.
2023. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
14%
Inkább szerintem is vedd magadhoz a kicsit, semmi anya.
2023. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%
Te hany eves vagy?
2023. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Mégha nekem is ítélnék a gyereket, akkor nem tudnék dolgozni tőle, nem rudnák megélni, úgyhogy ez nem megoldás. De úgyis mindig a nőnek ítélik a gyereket, még egy gyerektartást meg már nem tudok kigazdálkodni.
2023. febr. 22. 11:18
 8/47 A kérdező kommentje:
Én 35 vagyok.
2023. febr. 22. 11:18
 9/47 anonim ***** válasza:
5%
Lépj le a gyerekkel
2023. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%

"még egy gyerektartást meg már nem tudok kigazdálkodni."


Szóval van egy gyereked egy nőtöl akivel szét mentél és ugy gondoltad bölcs dolog egy 19 éves lánnyal bevállalni még egyet?


Tudom szemét vagyok, de szerintem rólad sem mondható el, hogy lenne bármi felelősség tudatod.

2023. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!