Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban csak a fiúnak illik ajándékot venni a lánynak?

Figyelt kérdés
Mert a volt barátnőmnek csak én vettem szinte, ő csak 2-3-szor vett nekem, akkor csak valami olcsó pár szár ft-os kis apróságot, én meg elég sokszor vettem neki, és mindig több 1000 ft értékben, pl karácsonyra is vettem neki 1 4000 ft-os parfümöt. Meg az évefordulónkra is kapott tőlem ajándékot, én meg tőle nem, mert állítólag nem csinálták meg neki ahol rendelte (szerintem ez kamu volt), szóval csak azért tettem fel a kérdést, mert visszakértem tőle a töriatlaszom, és úgy kiakadt rám emiatt, hogy elkezdett rólam összevissza hazudozni a suliban. De mér nincs jogom visszakérni, ha már egyszer szinte semmit nem kaptam tőle? (Amúgy szerintem csak kölcsön adtam neki, de erre már nem emlékszem)
2010. okt. 5. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ajándékok terén elég anyagias vagy. :) A töriatlaszban viszont egyetértek, azt szerezd vissza.
2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem a lány is ugyanúgy vehet ajándékot a fiúnak.. én is többször vettem a barátomnak, volt mikor csak egy csokit (azt is csak úgy) volt mikor több ezerért, de ezeket nem kell számon tartani.. nincs értelme..

az atlaszt pedig kérd csak el nyugodtan..

2010. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.Mind ketten ajiztok szüli/névnapkor meg egyébb ünnepekkor vagy soha nem ajiztok.És tisztázd,hogy megy kölcsönbe és mi ajiba.De szerintem dobd a csajt elég parasztnak tünikk a leirtakból.És ha nem készültel időben az ajid amit rendelt akkoris később megkellettvolna kapnod.
2010. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!! Az atlasz egy másik téma.


Ajéndékot két oldalról:


Ha a pasi vesz a csajnak: Ismerős a dolog pasiként, volt h órákig nézegettem KÉT!!! plüssöt, hogy melyiket vegyem meg Neki, s döntöttem egy 3. mellett :) Tetszett Neki nem volt drága középértékü volt 3000 vmennyi.


Ha a nő vesz: Nem tudom, valahogy én nem szoktam tőle elvárni, nekem már Ő egy hatalmas ajándék. Boldogan élünk több, mint egy éve semmi másra nem vagyom csak, hogy a továbbiakban jól sikerüljön minden kettőnk között. Szokott nekem venni néha csokit, volt olyan mikor étteremben Ő fizetett, de nem azért mert nem akartam én fizetni, hanem kijelentette, hgy most ő fizet és téma lezárva. Születésnapomon pl szó szerint bepalizott. Elmesélte nekem, hogy az anyukája névnapjára vett egy cigarettatálcát és milyen cigivel töltse meg. Mondtam neki, hogy ami erős cigi azt a barna halált tudom ajánlani, ha valami gyengébbet akkor az is jó amit szív. Késöbb születésnapomon kicsomagoltam s ott sorakozott benne a barnahalál. Nagyon tetszett boldog voltam. Annyira, hogy csók helyett 3 puszit adtam Neki :D Később mesélte, hogy utoljára puszit akkor adtam neki, mikor odaadta nekem a születésnapi ajándékom. De még mindig nem emlékszem rá.


Szóval: Ne követeld az ajándékot, legyél boldog, hogy van egy csodálatos barátnőd, akinek TE tudsz venni ajándékot.

Egy nő, mint társ sokkal többet ér, mint egy ajándék.

2010. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen a válaszokat

Amúgy már csak volt barátnőm (oda is írtam a leírásba), mert már elegem lett belőle, mert elég gyökér volt, és kidobtam. Utolsó lehet, hogy igazad van, ha csak ez az 1 hibája lett volna nem zavarna ez se, de az már elég durva volt, hogy az évfordulónkra én vettem neki, de ő nekem nem, ha azt amit szeretett volna nem tudta, akkor vehetett volna valami mást, na mindegy, biztos nem szeretett, aztán nem izgatta. Ja és az atlaszt már visszaadta.

2010. okt. 5. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan minthjogy csak a fiúnak illik csókolnia?!


Nemár!....


Kölcsönösség!!!!!!!

2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!