Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ajandekot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ajandekot vehetnek egy friss kapcsolatban (3 het) egy 34 eves ferfinak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Milyen alkalomra?

Mennyit szánsz a dologra?

2009. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit pontatlan voltam, Karacsonyra es 28 eves vagyok.
2009. dec. 9. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

EGY ADIDDAS V PLAYBOY ILLATSZER CSOMAGOT...... NAGYON SZÉP CSOMAGOLÁSBAN KAPHATÓ.....


white angel

2009. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Attól függ, szerintem ilyen ilatszer tisztálkodás csomagot nem kéne, nem ismered még az izlését meg nehogy célzásnak vegye.

Ha veszel egy jobb bort, vagy jobb röviditalt attól függ melyiket szereti az is jó. 2-3ezerért már elég jó borokat lehet kapni.

Az egészet kiegészítheted még valami kis apróságga, vmi olyannal amiről szó volt köztetek. Pl. ha beszéltetek arról h szeretne egy ferrarit akkor veszel egy ferraris hűtőmágnest vagy kulcstartót.

27/f

2009. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
A barátomnak nivea csomagot vettem.
2009. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan friss kapcsolat:én egy gravírozott tollat vettem, nem volt túl drága sem, és szép.Még nem ismerem az ízlését, de ez szerintem jó ajándék.
2009. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!