Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem egyre kevésbé akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyre kevésbé akarja pelenkázni a kisfiúnkat. Mit csináljak, hogy ne bújjon ki mindig alóla?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett még pelenkázta sokszor, mióta a hozzátáplálás miatt büdösebb lett a kaki, bejelentette, hogy a kakit most már nem vállalja, csak a pisis pelust.


Ma reggel meg már azzal jött, hogy én cseréljem ki a fiam reggeli pelusát, hiába épp takarítottam, mivel az ébredés utáni pelenkacserekor mindig pisilni szokott és nem akarja úgy kezdeni a napját, hogy a fia szökőkútként ezerrel lepisili.



2023. febr. 22. 16:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de meg kellett volna gondolnod, hogy milyen embernek szülsz.

Én is undorítónak találom a pelenkázást, de legyőzném az undort, hiszen nem fair, hogy a leendő feleségem csinálja a piszkos melót, miközben nekem ugyanannyi a felelősségem.


Majd ha kamasz lesz a gyerek ugyanígy háttérbe vonul a problémák miatt? Hihetetlen...


Beszélj vele határozottan, hogy neki is segítenie KELL, hiszen ő is szülő.

2023. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy neked sem a vágyálmod a lepisilés - ugyanakkor a gyereketekről van szó, aki ugye még nem önellátó, valakinek ki kell vakarni szegényt a pelusból.


Ő meg ugyanúgy a szülő, mint te.


Kompromisszumra kész, amúgy? Tehát oké, nem pelenkáz, de akkor átvállal teljesen valami mást.

2023. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%

"bejelentette, hogy a kakit most már nem vállalja, csak a pisis pelust."

Az oszt igen. Te is remek társat választottál.

2023. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked aztán tökéletes napindítás, ha a kisfiad telibepisil. Neked ez annyira jó, és annyira élvezed.


Nem, a babakaki még az anyai orr számára sem rózsaillatú. Te sem végzed annyira szívesen, de a gyerek meg nem ülhet tele pelusban, tehát megcsinálod neki.


Ő miért nem képes erre?

2023. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Az èn párom mèg azt is vállalta mikor a nyakáig lett kakis a kicsi😅
2023. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem buli :D Mondd meg neki, hogy lehet róla szó, hogy mindig te cseréled a pelenkákat, akkor viszont ő takarítja a kakás vécét :D Vagy bármi mást ő csinál mindig, amihez neked hullára nincs kedved.

Az én férjem is gyakran felkiabált, hogy szaladjak, mert kakis a gyerek... Én meg lekiabáltam, hogy egész nap én pucolom a popsit, egyszer-egyszer ő is megteheti :D

2023. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett volna, ha te jelented ezt be? Vajon mit szólt volna hozzá?
2023. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%
Nincs gyerekem, de feltetelezem meg lehet oldani, hogy ne pisiljen le, maximum kenyelmetlen megoldasok vannak, de inkabb ez, mint a pisi. A szagok ellen meg fel lehet venni egy maszkot, gondolom mindenkinek van otthon meg elfekvoben, valamennyire szuri a szagokat.
2023. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
98%
A húgom pont ezért vált el. A férje mintaapának indult, majd ahogy belekényelmesedett a kiszolgálásba, úgy hátrált ki fokozatosan az összes feladat alól. A tesóm egy évig hadakozott vele hiába. Először csak egyre nehezebben csinálta meg a dolgokat (pl pont a pelenkázást), utána kifogásokat keresett vagy "elfelejtette", végül közölte a fürdetésre, hogy "mégis mi lesz, ha nem csinálom meg? Kényszeríteni nem tudsz". Aznap lett kivágva.
2023. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon gyenge gyomrom van, de még rokonok kisbabák pelusát is gond nélkül megcsinálom. Ki lehet bírni, nem hal bele senki.

Most ha téged kellene ápolni, akkor mi lenne???

Undorító férjed van már meg se haragudj. Övé is az a pici, örüljön, hogy egészséges a kisbaba.

2023. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!