Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányt vagy kisfiút nehezebb...

Kislányt vagy kisfiút nehezebb pelenkázni szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Kislánynak nincs locsolócsöve :P
2022. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... szerintem kislánynál jobban kell figyelni a "melyik irányból töröljükre". Fiúnál kb mindegy alaposan meg merem törölni. Na de amikor kipisil az fenomenális :D
2022. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége. Talán annyi, hogy kislánynál, ha kaki volt és törli az ember, ügyelni kell a törlés irányára.

Igaz, kisfiúnál meg arra, hogy a herezacskó redői közül teljesen kitakarítsa az ember a kakinyomokat.

2022. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kislányt "nehezebb" mert ott a kaki mindenhová bemegy. A fiamat úgy éreztem könnyebb tisztán tartani.
2022. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy a fiuknál figyelni kell hogy áll a fütyi...

A lányoknál nem mindegy hogy töröljük...

3 fiam és 1 lányom van

2022. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem nehezebb. A lányoknál a törlés irányára kell figyelni, fiúknál meg hogy a zacskó alatt ne maradjon kaki.

Nálunk a fiam pl.nem szokott pisilni, ha levesszük a pelenkát. Pedig rengeteg rémtörténetet hallottam, hogy a fiúk mindig akkor pisilnek. De ő nem szokott.

2022. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislány nuniját valóban macerásabb, ha bemegy a kaki, de ez is olyan dolog, hogy x alkalom után rutinos leszel és nem érzed nehéznek. Nekem van mindkettő, és nem mondanám, hogy akármelyiküket könnyebb vagy épp nehezebb lett volna, mint a másikat. Inkább az a korszak nehéz, amikor kéne minimum 6 kar az embernek, mert már tekeregnek és mindenáron el akarnak mászni... de ez meg ugye független a nemüktől 😃
2022. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányomnál a törlés iránya és alapossága miatt kellett figyelni, ő mindig nyugton kivárta. A fiamnál ez egyszerűbb, de ő meg ninja mozdulatokkal szabadul ki és kéne hozzá két plusz kéz, mert megizzaszt a végére. Így nagyjából egálban vannak.
2022. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiúkat könnyebb, de nem sokkal. A lányommal sem volt vészes.
2022. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor legeloszor plenkazam a fiamat a korhazban,epp hogy kicsomagoltam,olyan pisilest levagott,hogy olyan lett a hatunk mogott a fal is.😂

Ebbol a szempontbol a lanyokat konnyebb

2022. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!