Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
Ha a párod amikor mondanád neki, hogy szereted, azt válaszolná, hogy nem baj, majd elmúlik.
2023. febr. 22. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Leesne, hogy szarkasztikus volt.
2023. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát, fontos a hangsúly is és a non-verbális kommunikáció, de így elsőre elég rosszul hangzik.
2023. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kontextusfüggő.
2023. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Igazi racionalista, becsüld ám meg jól:))
2023. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is van ilyen.

Szeretsz?

Szeretek....


Ettől még szeretjük egymást. Csak ilyen a humorunk.

2023. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem csak 1x, hanem minden alkalommal...
2023. febr. 22. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Cinikus. Nem szeret.
2023. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

#6

Egy pár alkalom után mondaná neki a f.om, hogy szeretlek.

2023. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Öhm, szerintem ez gáz, de nagyon.
2023. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen nem szeret viszont. Vagy játszmákat csinál.

Nekem is volt olyasmi párom akinek pl üzenetek végére én odatettem hogy "puszi", vagy a telefonban tettem le igy hogy puszi, de ő soha semmit nem mondott rá, viszont ha másokkal beszélt akár elottem telon(pl tesója, közelebbi ismerősei) nekik meg direkt mondta.

Abúzusnak éltem meg.


És olyan párom lett utána aki meg annyira az ellentéte hogy azinte ő meg kötelezett engem arra hogy mindig es minden beszelgetésnél is mondjam szeretlek, csak akkor tette le a telot is ha kimondom, állandóan mondani kellett és olyan jó volt megelni azt hogy megélhetem azt hogy szeretem a másikat, elmondhatom neki ha akarom százszor is mert igényli akarja hallani, mindig mondja is. De még veszekedéseknél ill utana is hangsúlyt helyezett erre, hogy mondjam ki.


Mjd ha egyszef szakítotok és pár év múlva visszaemlékszel majd a jelenre, akkor fogod csak meglátni hogy milyen szemét volt. Kapcsolatban általában még homályos köd van az embereken.

2023. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!