Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott veletek csúnyán beszélni a párotok, ha veszekedtek? Vagy fordítva, ti vele?

Figyelt kérdés
Az én barátomnak sajnos kevés önuralma van. Tegnap veszekedés közben azt mondta rám, hogy "te f.sz", de sajnos más máskor is mondott hasonlókat. Megbántott, én ha veszekszünk, sem beszélek így vele. Persze utána ő is megbánja de akkor is, miért nem bír magán ennyire uralkodni? Ez annyira nem tetszik... Hogyan kéne kezelnem ezt? Nálatok fordult elő ilyen?
2023. febr. 26. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Maximum megemeljük a hangunkat, de ilyeneket nem mondunk. Nem mondom, hogy instant szakítás lenne ha egyszer így beszélne velem, de ha gyakori akkor nyilván elgondolkodnék a kapcsolaton.
2023. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem szoktuk veszekedni. Legalábbis az elmúlt 5 évben még nem volt erre példa.
2023. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk veszekedni hála égnek, ha igen, az is csak véleménykülönbség, és megbeszéljük. Soha nem beszélünk egymással csúnyán, volt már ilyen kapcsolatom, köszönöm elég volt, már nem kérek belőle.
2023. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer el kell neki mondani, hogy ez neked rosszul esik, és minden ilyen után tüske marad, amit egy bocsánatkérés után sem lehet még nem történtté tenni.

Ha nem érti, akkor lapát. Idővel csak durvább lesz.

2023. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitázni szoktunk, de csùnyán beszélni egymással nem, szerintem ez egy elég primitív, bunkò dolog. Nekem nagyon rosszul esne, ha vita hevében f@sznak hívna barátom.
2023. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esélytelen. A maximum, mikor már rettentő mérges voltam, hogy bunkónak neveztem, ő meg talán egyszer hisztisnek.

Szerintem az ilyen szavak, mint hogy "te f@sz" a tisztelet hiányára utalnak. A páromat tisztelem és szeretem. Akkor is, ha mérges vagyok. Akinek ez nehezére esik, avval komolyan nem terveznék.

2023. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!