Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is többet veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is többet veszekedtek a koronavírus járvány óta? A mi párkapcsolatunk erősen tönkremenőben, ráadásul nem tudjuk már kezelni a négyéves kisfiunk itthoni viselkedésed sem. Azt hiszem hamarosan mindkettőjüket elveszítem.

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 13:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, hát már sajnos MAJDNEM megtörtént... előrébb nem vitt, az biztos.
2020. máj. 11. 13:31
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

Bármi is amire az ilyen kérdésekben kenni akarják a dolgot, nem, nem amiatt xar a kapcsolatotok. Az anélkül is az.

Felnőtt emberek megbeszélik, megpróbálják megoldani, vagy ha nem megy, csendben elengedik egymást.

2020. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha már majdnem megtörtént, akkor ne nevezd magad férfinak!
2020. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

De mégis mi a probléma? Nézeteltérések vannak? Beszéljétek meg! Nem segítesz eleget a házimunkában? Akkor segíts! Nehéz lekötni a gyereket? Találjatok ki új dolgokat neki...

Nem értem azokat a párokat/családokat, ahol ekkora tragédia ez a karantén dolog. Mi sem csinálunk tökéletesen mindent, itt is vannak súrlódások, de mindent meg tudunk beszélni higgadtan és megoldani..

KOMMUNIKÁCIÓ!!!!

2020. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4# szerintem ne ítélkezz látatlanban. Örülök, hogy nem történt meg, és nem is tartom helyesnek. Elítélem. Ha megtettem volna, akkor oké lenne a véleményed, de így nem.
2020. máj. 11. 13:38
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
De mi a konkrét gond? Egyenlő arányban kell vàllalni az otthoni terheket és a gyereket következetesen nevelni.
2020. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Sok kapcsolat csak azért működik (vagy inkább "működik"), mert túl keveset vannak együtt. Hogy ez paradox helyzet? Az. De ameddig csak két idegenről beszélünk, akik együtt laknak, meg néha szexelnek, emg talán nap végén pár szót váltanak egymással, az nem nevezhető kapcsolatnak. Persze, hogy akkor nem ütköztek ki a problémák, hiszen mint írtam, szinte két idegenről beszélünk.

Akkor derül ki, hogy egy kapcsolat működik-e, ha huzamosabb ideig egymás mellett kell lenni. Ha pedig nem megy, akkor nem verekedni kell, hanem megoldást keresni. Kommunikáció és empátia. Az agresszióval csak a végső döfést adnád meg a kapcsolatnak, vagy ha azok után együtt is maradtok, már soha nem lesz ebből egy igazi kapcsolat. Az erőszak csak rombol, és soha nem épít. Rombolással meg nem lehet helyrehozni azt, ami épp omlik össze.

Tessék felderíteni a problémákat, és amin lehet, azon javítani. Ha meg nem lehet, akkor kulturált emberek módjára is el lehet búcsúzni.

2020. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, az egyik alapvető probléma, hogy a gyermeknevelési elveink közötti különbségek élesebben kirajzolódnak most. A másik probléma, hogy a párom - és most nem rá akarom kenni a dolgot, mert én sem vagyok tökéletes,- egy kéthetente teljesen kiborul, ideges, türelmetlen velem szemben is és a gyerekkel szemben is, és ez csak további vitákat okoz. Emiatt pedig testileg is egyre jobban eltávolodunk egymástól. megbeszélni már megbeszéltünk sokmindent sokszor, de úgy látom, mindig ugyanabba esünk vissza. Nem tudom, hogy értitek- e azt a helyzetet, hogy szeretem őt, de nem tudom valamiért így megkívánni...
2020. máj. 11. 13:42
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Mi a napi program? Otthon vagytok teljesen? Seta, gyerek lefarasztasa nem opcio? Talaljatok ki valami “sportot” a gyereknek, amit tudna otthon uzni, ugralas valami videora, a lenyeg, hogy valami ujdonsag legyen. Nem vagyok ilyen helyzetben, de en ezt tudnam hirtelen javasolni, hogy az unalmas mindennapokat dobjatok fel valami teljesen uj dologgal.
2020. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezeket már javarészt " kilőttük".
2020. máj. 11. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!