Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem durva ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem durva ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg a párommal, nemsokra rá 4 hétre külföldre kellett utaznom. Szerette volna, ha valahogy elhalasztom, vagy lerövidítem a kinttartózkodásom, de erre nem volt mód. Akkor kitalálta, hogy kijön hozzám egy hosszú hétvégére. Ki is jött, kivett egy szobát pár napra, együtt tudtunk tölteni egy kis időt, majd hazament. Aztán nem sokra rá nekem támadt, hogy ő el sem tudott volna menni a helyemben, ha igazán szeretném, és ha már utánam kellett jönnie, miért nem álltam az utazását és szállásköltségeket. Majd átment egy korábbi barátnőjéhez, akivel vagy 10 évvel ezelőtt szakítottak sok éves kapcsolatot követően , és azóta is jóban vannak, elmesélni, hogy én milyen szemét voltam vele, az meg kifejtette, hogy márpedig ő a helyemben kutya kötelességének érezte volna fizetni az utiköltséget és a szállást, és valószínű nem is szeretem, ha nem fizettem a kiutazását. Ezt most hogy reagáljam le? Csak mert kb köpni-nyelni nem tudok ezen.

2023. febr. 26. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Tiltás az összes felületen. Így reagáld le!
2023. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pitsába. Érzelmi zsaroló és pénzzel is le akar húzni.
2023. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat ha durva leszek de dobd ki a p****ba… 1. Kibeszélte a párkapcsolatotokat egy harmadiknak. ( Ott a nevében, hogy PÁRkapcsolat, azaz két emberről szól), 2 Ezek szerint, nála úgy működik, ha nem mennek jól a dolgok, akkor nem veled fogja megbeszélni, vagy megoldást keresni, hanem megy a harmadikhoz vagy negyedikhez panaszkodni rólad, magát meg beállítani áldozatnak( nem vállalva a felelősséget), 3 Nem kommunikál veled normálisan. El kellett volna mondania az utazás előtt, hogy neki anyagilag nem fér bele/ nem szeretné kifizetni a szállást, utazást. Be tudnál-e neki segíteni, vagy finanszíroznád? 4. Ha én szeretek valakit akkor áldozatokat hozok érte, akár anyagi áldozatot, azaz nyilvánvalóan kifizetem ezeket a költségeket, hiszen szeretnék vele lenni. 5. Nem tisztel. Most megmondom, ennek vége lesz nemsokára. A kérdés az, hogy hagyod magadat megalázni ezzel a majommal, vagy a sarkadra àllsz és elhajtod mielőtt ő teszi meg. Mert fix, hogy valaki szakítani fog.
2023. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azon döbbentem meg leginkább, hogy pont egy volt barátnőjéhez szaladt árulkodni. A nőt az elhangzottak alapján már nem is minősítem...Persze az egész sztori így utólag nézve nagyon gáz.
2023. febr. 26. 15:19
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Kuka, ezt nem kell részletezni.
2023. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Csak keresett egy indokot, hogy miért van joga (szerinte) egy másik nővel vigasztalódni. Hát mert te vagy a szemét, mi másért! Így már nem is megcsalás.

Hagyd a p2csába, örülj, hogy könnyen meg tudtál tőle szabadulni.

2023. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném vele, hogy akkor exed majd kifizeti, tehát lehet hozzá menni, aztán pá.
2023. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A csaj házas, gyerekek is vannak stb meg a férje is ott volt, mert állítólag az is elhordott minden szarnak. Persze attól még simán csalhatott vele máskor, de nem ezzel volt elsősorban a probléma.
2023. febr. 26. 15:33
 9/25 A kérdező kommentje:
7-es: én is ezt mondtam neki, és kikértem magamnak, hogy vadidegenek turkáljanak a pénztárcámban.
2023. febr. 26. 15:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az elején kiderült.
2023. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!