Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Begőzölt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Begőzölt a barátnőm:S :O kicsit durva bővebben lent!

Figyelt kérdés
4 hónapja boldog kapcsolatban ..mondhatni élek..már nem olyan felhőtlen mint az elején.. tényleg minden tök jól indult jártunk bulizni meg mikor együtt voltunk akkor is minden happy.. most meg előállt azzal hogy túl kötött a kapcsolat és már sokallja hogy nagyon odafigyelek rá törődöm vele és foglalkozok vele. Az elején kijelentette hogy ő igényli hogy odafigyeljenek rá! Én ezt tettem és mégsem jó! most ezt hova tegyem? nem értem miért van így vele! 19/F
2010. febr. 4. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kan van a dologban...
2010. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szakításhoz jó indok...rossz,ha nem foglalkozol vele, az is rossz,ha igen..

utálom a lányokat komolyan mondom XD

amúgy 18/L...ezért barátkozok fiúkkal, azok legalább megmondják(jobb esetben) hogy félredugtam csá..pff

2010. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem is másik fiú lépett a képbe.
2010. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az is lehet,hogy leszbi lett
2010. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az elsőnek..Kan.. ez nekem is megfordult a fejemben de az a fura hogy őt alapjáraton nem úgy nevelték hogy egy kis qrva legyen szval ez nála 90%ban kizárt
2010. febr. 4. 17:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet megjön neki...Ilyenkor elviselhetetlen a nők többsége.
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%-ban kizárt? Jó vicc. A nevelés itt nem sokat számít, ha csak nem mélyen vallásos. Amúgy rengeteg hasonló sztori van. A nők ilyenek. Nem arról híresek, hogy logikus kifogásokkal tudnak előhozakodni. :) Szóval ne is keresd a logikát benne szvsz.
2010. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

csak még ott az a 10%:/

És ha kicsit "tágítanál"--->nem törődsz vele olyan sokat

2010. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te viszed túlzásba anélkül, hogy észrevennéd. Én is igénylem a törődést meg az odafigyelést, de azt ki nem állhatom, ha állandóan rajtam lógnak. Meg kell találni a középutat. Szerintem próbáld vele megbeszélni, ő biztos jobban tudja, mit miért csinál, mint mi itt ismeretlenül. Többet fog segíteni, mint ez az oldal :)
2010. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
engem sem úgy neveltek h kiskur_va legyek, mégis megesett h becsúszott egy másik férfi a dologba, de ettőlmég nemlettem kiskur_va.
2010. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!