Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem durva ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem durva ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg a párommal, nemsokra rá 4 hétre külföldre kellett utaznom. Szerette volna, ha valahogy elhalasztom, vagy lerövidítem a kinttartózkodásom, de erre nem volt mód. Akkor kitalálta, hogy kijön hozzám egy hosszú hétvégére. Ki is jött, kivett egy szobát pár napra, együtt tudtunk tölteni egy kis időt, majd hazament. Aztán nem sokra rá nekem támadt, hogy ő el sem tudott volna menni a helyemben, ha igazán szeretném, és ha már utánam kellett jönnie, miért nem álltam az utazását és szállásköltségeket. Majd átment egy korábbi barátnőjéhez, akivel vagy 10 évvel ezelőtt szakítottak sok éves kapcsolatot követően , és azóta is jóban vannak, elmesélni, hogy én milyen szemét voltam vele, az meg kifejtette, hogy márpedig ő a helyemben kutya kötelességének érezte volna fizetni az utiköltséget és a szállást, és valószínű nem is szeretem, ha nem fizettem a kiutazását. Ezt most hogy reagáljam le? Csak mert kb köpni-nyelni nem tudok ezen.

2023. febr. 26. 15:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
"Nemrég ismerkedtem meg a párommal" Itt a baj! Ma már minden jött ment pszichopatát a párjának tekint az ember?
2023. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem kicsit durva. Remélem ezek utan szoba se állsz vele.
2023. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

1-gondolom kaptál valami jó lehetőséget. Ha ez így van, az lenne a normális ha a társad örülne ennek.

2- 4 hét nem a világ vége, főleg hogy az internetnek hála bármikor tudtok beszélni. Aki ennyit nem bír ki, az szerintem (nem szeretem a normális szót használni, mert relatív, de most muszáj) nem normális és nem felnőtt.

3- elég gáz ezen kifakadni

4- még gázabb, hogy egy ősrégi exhez ment, ha már megy akkor legyen egy jóbarátja vagy valami, de ne egy ex.

5-összességeben nevetséges.


Tényleg dobd ki. Egyrészt maga az eset konkrétan, másrészt a mögöttes tartalom és hogy a jövőben ez még mit hozhat. Kuka.

2023. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy kicsit durva, hanem nagyon. Ez minden normális embernek szakítóok lenne.
2023. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Na varj azert ezt tegyuk rendbe:D

1.

szoval nem tudom miert vagy kulfoldon, de velem volt hasonlo:

Ismerkedtem valakivel, a srac kiutazott hozzam. En alltam a kajajat, foztem ra, elvittem helyekre es szallast adtam. Pedig egyutt se voltunk, (kesobb se jottunk ossze) Azert mert nekem alap volt. O cserebe meghivott dolgokra. Neked miert nem volt alap hogy a SAJAT PARODAT elszallasolod es legalabb a par nap alatt a kedveben jarsz? Nyilvan az utazasat nem kell kifizetni de a kaja/szallasban azert illett volna segiteni ha mar kiment hozzad

2.

Nem tudom hany evesek vagytok de eleg gaz a csavo:D

-Sose add fel senkiert a kulfoldi lehetosegeid

-Ne engedj az erzelmi zsarolasanak. Ha nem mentel volna kulfoldre, akkor otthon akart volna kisajatitani

-Ne kezdj bele parkapcsolatba, de meg kavarasba se itthon ha tudod hogy kimesz. Tudom, nehez de en is megtanultam egy eletre😅 raadasul en vegul ossze se jottem a sraccal, akire ugy vartam a kulfoldi letem alatt…elvezd az eletet ot meg felejtsd el!

2023. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: latom 4 hetrol volt szo. Nevetseges, engedd el a sracot. Aki ennyi ido utan balhezik ne akard megtudni mi lenne ha otthon lennel!
2023. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15/16-os, látom, te is szeretsz mások pénztárcájában turkálni! Én ugyan nem kezdek el neked magyarázkodni, miért nem tudtam neki szállást biztosítani. Gondolod, hogy ott én a saját ingatlanomban meresztettem a hátsómat, vagy mit képzeltél? 4 hetes kiküldetésben, ahol nem is én intéztem a szállásom, hanem a munkáltatóm, majd fogom magam és viszem a pereputtyot, kutyát, macskát, meg még ki tudja mit? A 4 hét az az időszak, amire ki kellett utaznom, nem a kapcsolat hossza! És nekem egyáltalán NEM alap, hogy 4 hetet ne bírjon ki egy pár a másik nélkül. A volt élettársam 6 hétre utazott el a távol-keletre munkaügyben, hogy jöttem volna ahhoz, hogy követelőzzek, hogy fizesse ki nekem is a repjegyet, mert az jaj de sok idő?
2023. febr. 26. 18:05
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Miután egy jót nevettél ezen az egészen és elmentetted tanulópénznek a történteket. Egy laza csukló mozdulattal tilt mindenhol, áldás békesség és örülj hogy az elején kiderült minden, nem pedig 1-2év vagy akár egy közös lakáshitel/gyerek után.

Szívesen 🙂

2023. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott van hogy nem rég , tehát aki ennyi idő után már ilyeneket vár el az nem komplett.. meg hát férfi létére.. na azert!
2023. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Még vele vagy? Ha igen, akkor szakíts vele és soha többé ne vedd figyelembe őt.
2023. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!