Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a volt feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a volt feleséget ha a férfinek gyereke született? Legalább lesz a gyereknek testvére. Most hirtelen semmi sem lett jó neki és a párommal a jó beszélő viszonyból mindig veszekedés lett.

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem fog akkor ugrani, amikor ő akarja.
2023. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Mert féltékeny és mert nem az ő gyereke lesz a kizárólagos, sőt talán nem is az elsődleges a férfi számára.
2023. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Mert ezután a fizetését nem az egyetlen gyerekére fogja költeni, hanem megosztja a két gyerek között.

Vigasztalásképpen annyit mondok, hogy sok nő már attól begőzöl, ha a volt párjának egyáltalán új partnerkapcsolata lesz. Te legalább ezt még megúsztad.

2023. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert a gyereknek nem kettőjüktől születik vérszerinti testvére, hanem csak féltestvére lesz az apja részéről. Szerintem még nem heverte ki a szakítást sem, ha az apuka lépett le.
2023. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ezen van ami segít?
2023. febr. 27. 12:04
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalat szerint nemigen. Maximum, ha ő is bepasizik. Néha még az sem.

Ezek sok családnak és sok gyereknek keserítik meg évtizedes távlatban az életét, gyerekeknek a gyerekkorát. Mert a közös gyereketek majd a hét 6 napján kapja az oltást, hogy te mekkora szemét vagy. Egyrészt nem könnyű ezt egy nap alatt helyére tenni, másrészt a gyereket tudja olyan stresszben tartani, hogy ő NEM MERI magát jól érezni nálatok, mert az anyja olyan mértékű bűntudatot nevelt beléje. Hogy őt elárulná azzal, ha veled jól érezné magát. És ezért lesz az apjával meg annak új párjával kiállhatatlan, mert NEM MER szeretni titeket. (Nem vagyok pszichológus, lehet, hogy szakszerűtlenül fogalmazok.) Ezek nagyon sz...r helyzetek, amikből nem lehet jól kijönni. Sokszor ez van amögött is, hogy az apa elhidegül az első gyerekétől, és csak a második házasságából valóval lesz normális apai kapcsolata.

2023. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A vérszerinti testvéren csak az apa.

Az ex feleség gyógyulásán szakember segítsége, és a saját akarata, hogy túljusson rajta. Enélkül lehet egy egész életen át ez a helyzet marad. Tehát ezzel a tudattal szüljél, hogy nem lesz nyugtotok tőle. Ha nagyon gáz, akkor lehet a nagyobb távolságra költözés csökkentheti a problémát, de az sem fogja megoldani teljesen. Ott a meglévő gyereknek is még rosszabb lesz.

2023. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Évek óta elváltak és nem miattam, mi utána évek múlva ismerkedtünk meg, a pénz nem baj mert nekem van, láthatás pénz szeretet minden marad mint régen, nekem is nehéz volt hogy nem csak én szülök a páromnak, de ez természetes érzés.
2023. febr. 27. 12:16
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
Miért szültél használt faszinak?
2023. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

#9

Mert vele ismerkedett meg, és lettek érzelmei felé.

2023. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!