Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri mindez érzelmi háttér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri mindez érzelmi háttér nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, 3.5 éve vagyunk együtt. Nem rég összeköltöztünk, de úgy érzem nem ez amiről szólnia kellene egy együttélésnek. A páromnak meg van a saját hobbija, azt egy héten többször is beiktatja de velem nem csinál közös programokat, olyanokat amikre én is vágyok. Hangoztatom neki, többször beszéltem már vele erről, ígéretek vannak de változás semmi. Mostanában a szexuális életünk is laposabb lett, és nem tudom mennyire normális, de elkezdtem azon gondolkodni, hogy lehet mással jobb lenne, és a gondolataim is már sokszor máshoz kalandoznak. Hiányzik sok minden, hiányzik , hogy megdicsérjen például és amikor más férfiak megdicsérnek annyira jól tud esni... Elszoktam neki mondani azt is, ha valaki bókol hátha kicsit észbe kap, de semmi... Ami mellette szól, hogy biztonságban érzem magam mellette olyan szempontból hogy tudom nem hagyna el és az anyagi hátteret is biztosítja. De megéri mindez érzelmi háttér nélkül? Tudom, hogy minden két emberen múlik és ahogy mondtam is kommunikálok vele,elmondom mi az a mi bánt, mi az ami hiányzik, sőt ha valami olyan történik ami jól esik akkor azt is elmondom, hogy motiváljam. Meglepem apróságokkal, nyaralni viszem, bókolok neki, hozzá bújok stb stb... Tehát amit nőként én is elvárnék, vagy legalább jól esne nekem is. Dolgozok, egyetemre járok és vezetem a háztartást, gondoskodok róla, de mindez természetes neki és viszonzásképp egy együtt töltött hétvégét sem kapok. Ez az ami zavar, és nem tudom hogy valaha szintet fogunk e lépni ilyen téren?!

26L


2023. febr. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem.
2023. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtok szintet lépni,csak még rosszabb lesz sajnos.
2023. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Iktassatok be randinapot. Jelöljetek ki egy napot, pl a szerda estt vagy akármelyiket, amikorra ne szervezzen senki programot, mert fix, hogy akkor együtt töltitek az időt. Egy mozi, egy kajálás egy társasozás egy sétálás, tömindegy, de fixen legalább 2 órányi közös program.
2023. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!