Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Őszintén, ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, ki az akinek számít az anyagi háttere egy pasinak, ha igen mennyire, és milyen anyagi háttér az elvárása?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy a gazdag pasik nagyrésze nem az esetem.
2014. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis a jómódú pasiknak mindig van nője.
2014. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves a pasi.Nyilván egyetemista korú sráctól ,aki tanul és nem kőgazadagok a szülei nem lehet elvárni biztos anyagi hátteret (még). Egy idősebb pasitól aki már nem tanul az tartsa el magát.Tehát konkrétan ,ha össze akarok költözni vele,akkor felesben tudja fizetni a kiadásokat (lakbér,rezsi,kaja,telefon,internet,ruhák stb.) Nyilván nem várom el,hogy a Rózsadombra költözzünk,de vmi vállalható albérletet ő is be tudjon vállalni.
2014. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Azért illene kb annyit keresnie, mint nekem. 2-300 ezerre gondolok.
2014. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nah utolsó válaszoló ez kiverte nálam a biztosítékot...remélem nem sok nő gondolkozik így.
2014. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én havi 300-at keresek, és jelenleg nincs párom. Szerintem kevés nőnek számít a pénz. 29/f
2014. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs, én meg 3 200 000 HUF-ot (EUR-ban), Ausztriában :)
2014. nov. 14. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja értem. Akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy havi három millát keresel és van-e olyan csaj, akit ez érdekel!?
2014. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, mi a munkád, és hogy szerezted, ha szabad érdeklődni? :)
2014. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igenis számít az anyagi háttér de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy én egy anyagias ribi vagyok aki el akarja szedni a férfi pénzét.. Mert nagyon nem erről van szó.

25/N

2014. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!