Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kommunikáljam felé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam felé, hogy jól esne ha több mindenbe beavatna az életével, mindennapjaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem helikopterkedni szeretnék vagy arról is tudni ha tüsszent egyet csak úgy érzem több dolgot is megoszthatna velem mert érdekel, hogy hogy zajlik a napja ilyenek. Igazából a legelején a kapcsolatunknak a randizós időszakban ez megvolt azóta viszont ha nem is teljesen mert az hazugság lenne de javarészt a személyes találkozások alkalmával osztunk meg egymással több mindent. Én adott helyzetben közlékenyebb vagyok nem szeretem gyűjtögetni a mesélnivalókat. Egy darabig nála sem ezt tapasztaltam viszont most így alakult át. Azt érzem belekényelmesedett abba, hogy igen tudja, hogy ott vagyok és ez elég is majd amikor találkozunk akkor elmondja mi történt. Érdemes e ezt megbeszélnem vele és belemenni ebbe illetve leginkább a hogyanra vagyok kíváncsi.


Köszönöm a válaszokat



2023. febr. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként taliztok? Ez távkapcsolat?
2023. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában a hétvégék a fixek. Hétközben vidéken van
2023. febr. 28. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És hétközben nem írogattok, hívásoztok?

Nincs rá igény az ő részéről??

2023. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyok itt egy taktikai kommentet, hátha valaki mond okosat, mert pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is :(
2023. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor a #4 is szól a kérdés...

Ti megosszátok a dolgaitok, de a parjaitok meg csak válaszolgat, magáról meg nem mond infókat, hogy mik történnek vele?

2023. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legtöbbször írogatunk de néha telefonon is beszélünk. Alapvetően minden nap írunk egymásnak reggel este fixen viszont van hogy napközben semmi illetve van olyan is amiből nekem többre lenne szükségem hogy például én írok hogy végeztem vagy ilyenek és azzal reagál hogy egy csomó mindent elmond alig tudok válaszolni de ez a ritkább. Ha eljutunk oda hogy beszélgetünk mindig megkérdezi mi a helyzet velem stb. 2-3 órákat telefonálunk ha van rá lehetőség. Illetve én írnék neki többet de nem akarok hogy is mondjam nyomulni hogy azt érezze esetleg hogy megfojtom és hogy neki mindig reagálni kell azonnal mert nem ezt szeretném. Kérdéses az is hogy például ha reggel írtunk pár szót aztán egész nap semmi írjak e neki én vagy várjak rá. Tudom hogy dolgozik de akkor is nehezen tudok ezzel megbékélni:(
2023. febr. 28. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdéses az is hogy például ha reggel írtunk pár szót aztán egész nap semmi írjak e neki én vagy várjak rá."

Írhatsz. Már miért ne írhatnál. Valami kis apróságot, amiről tudja, hogy gondolsz rá.

2023. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve én írnék neki többet de nem akarok hogy is mondjam nyomulni hogy azt érezze esetleg hogy megfojtom és hogy neki mindig reagálni kell azonnal mert nem ezt szeretném."

Nyugodtan írj. Ne gondolkozz helyette, hogy ő mit érezne, majd válaszol, hogyha látja vagy rá ér. Nem nyomulás ez, hisz párja vagy. Mikor úgy van kedved rá írsz ennyi.

2023. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én is így gondolom, hogy nem csak, hogy a kommunikáció kéne hogy a legfontosabb legyen egy kapcsolatban, hanem ez élteti IGAZÁN. Hogy megírom neki azt is, hogy épp megbotlottam a küszöbben.
2023. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!