Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap felvett msn-re egy csaj itt lakik nem messze tőlem myvip-ről vett fel aztán tegnap jól eldumáltunk stb... Ma meg elég flegma és csendes volt. Kérdezem mi a baja? erre írta, hogy a volt pasija felcseszte és ő még kicsit szereti is... közbe velem is akar talizni majd mostanság mert helyesnek tart és kedvel... Viszont nekem nem jött be, hogy ma ilyen flegma volt velem egyszavas válaszokat írt meg a végén annyit se írt ma, hogy puszi. Csak kilépett, hogy megyek jó éjt annyit tudtam írni, hogy neked is már nem volt elérhető. Mit gondoltok erről?
2010. okt. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg zaklatott volt, és nem akarta rajtad levezetni, ezért volt szűkszavú. nyilvánvaló az is, hogy felejteni akar, de nem lesz számára egyszerű. ha nem bírod elviselni, sőt támogatni, akkor ezt mond meg neki nyíltan és hagyd békén.
2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy minek akarsz egy olyan csajjal kezdeni, aki még - állítólag - szereti a volt barátját, de legalábbis szemlátomást nincsen tisztában a saját érzéseivel, meg, hogy mit vár másoktól.
2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam vele! Hátha Te nagyobb sikerrel jársz...
2010. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes hülye pi csa ilyen ezeket jól kerüld el kihasználnak és csak az kell hogy valaki álljon mellette tök mindegy kiaz ;)
2010. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt a csajt.Én személy szerint utálom az ilyen fajtát.NE kezdj ki vele, amíg kicsit is szereti a volt pasiját.Keress valamilyen indokot és küldd el.
2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ő vett fel engem msn-re és ő kezdte az egészet velem, nekem meg mivel bejön a csaj mert jól néz ki, így elkezdtem vele beszélgetni... csak nem tudtam még ezt amiket ma írt meglepett
2010. okt. 5. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

A mai fiatalok többsége bunkó, és nincs bennük tapintat, vagy jólneveltség! Ha sz@r a kedvük akkor bunkók.


Erre mondják, hogy "Esze semmi, dugd meg jól!"

2010. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!