Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők egy része miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért ilyen ideges a netes platformok miatt a párjára?

Figyelt kérdés
Nem mindegy kit likeol instán facebookon. Merthogy nő az illető. Meg ilyen kiakadásaik vannak miatta. Hogy nagymellű nőt likeol, mikor tudja hogy nekem kicsi van.

2023. márc. 2. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Gyerekes paraszttal vagy együtt. Én ÉVENTE 1 lájkot ha nyomok valamire. Amin pl. felröhögök, vagy ilyesmi. A Face-t üzenetváltásra használom.

Okostelefonom sincs.


Azért gyerekes, mert lájkolgat. Semmi értelme nincs, semmire nyomni.

Azért paraszt, mert arra nem gondol, hogy ez neked hogy esik.


Mondjuk az is gyerekes, hogy a lájkjait számolgatod, nézegeted.


F/30

2023. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy egy arcképet likeolsz, vagy egy lengén öltözött nőt ám.
2023. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Mert akkor mi van ha lengén van öltözve valaki?
2023. márc. 2. 14:01
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Tetszik a nő, a like=kúrólike és a másik fél megaláztatástként éli át az egész helyzetet, az van.
2023. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert

1) értelmes, tisztelettudó pasas nem nyáladzik más nőkre mellettem

2) ha lájkolgat, kommentelget, azt meg látja a platformon mindenki... ezzel engem nyíltan is megaláz


Ettől függetlenül vannak olyan egybites puruttya csajok, akiknek ezzel semmi gondjuk, akkor keressen olyat az a férfi, akine barátnő mellett AAAAANNNNNNYIRA szüksége van a női mellek nézegetésére meg a kúrólájkok osztgatására. Nőből is van olyan, aki a párja mellett félmeztelenül vonagló bodybuildereket lájkolgat meg írogatja a képe alá, hoy "hmmmm fincsiiiii"... keresse azokat, probléma megoldva.


Itt most nyilván nem olyan esetekről beszélek, amikor régi barátok kirándulós képei alá ír be valaki valami kedveset, amiről nem egyértelmű, hogy negédeskedős kúróbók.

2023. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, hogy diszkréten megnéz valakit a párom az utcán, vagy kúrólájkokat tol, aminek nyoma is marad.


Többek között emiatt is örülök, hogy nincs senkim, lehetne, de minek??


Érzelmileg visszamaradottságra utal az ilyesmi.

2023. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6. Óvodás hiszti, minden legyen úgy ahogy te akarod, vagy nem kell senki. És szerinted visszamaradott a másik. 😒
2023. márc. 2. 14:13
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, jelentenélek, mert azért az egyértelmű, hogy csak provokálni szeretnéd a többieket.


Gondolom nincs életed, se barátaid, se olyan, aki szeretne. Sajnállak 🤣 ja, nem

2023. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez ugyanaz, mint amikor az utcán, vagy buliban csorog a nyálad más nőkre miközben barátnőd van!!!

Még ha szingli is vagy akkor is oltári nagy bunkóság maj'kigúvadt szemekkel lesni a nőket, egyszerűen udvariatlanság, párkapcsolatban pedig egyenesen undokság a köbön.

Emberszabású vagy vagy egy állat?🤔

2023. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9. Szerelmet fogadtam nem vakságot.
2023. márc. 2. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!