Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam most meg?

Figyelt kérdés
Túlreagáltam, hogy nem gondolt rám ma csak délután fele vagy nyugodtan rosszul eshetett ez nekem? Szeretem, imádom, próbálok kedves lenni vele, erre csak megkérdeztem, hogy jó volt e velem a nyár mert sokat voltam ott, de most meg összeveszett velem, még nem annyira szerintem...csak kicsit. Mit csináljak, hogy nyugtassam meg? Pedig tegnap minden jónak tűnt, nem volt veszekedés semmi rossz. Azt akarom megint, de hogyan? szakítás szóba sem jöhet, azt nem. Kérlek, csak valami jót írjatok.
2011. aug. 30. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre most azt tudom mondani, hogy én hívom mindig a barátom mert ő otthon melózik reggeltől estig. és annyira fáradt szokott lenni, hogy nem tud felhívni ilyenkor mindig én hívom fel. Eleinte mi is ezen vitáztunk mert vártunk egymásra, hogy hívjon már..és nem hívtuk egymást. Ne várd el tőle, hogy mindig ő keressen téged.Te is keresd..
2011. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hee ?
2011. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat elsőnek, azt forditsd meg. Én akartam eddig mindig vele lenni,szerintem sok voltam vagy túl rámásztam és egy kis levegőt kért pedig Nekem jó ha folyton ott van velem:)
2011. aug. 30. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen hee??

Ezt nem értem ne haragudj..zavaros...ki nem hívott kit? ki haragszik kire? ki volt hol?? Kicsikém...értelmesebben...:)

Nyugodj le. Ez kajak olyan mintha hisztiznél. a hiszti közepén írtál volna...nyugodj meg és írd le újra...

2011. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő haragszik rám csak mert megkérdeztem, hogy jó volt e velem a nyár. Nem értem. De azt mondta valamiért ideges volt már elötte is, de nekem se esett jól hogy itt hagyott egész napra. Persze lehet másokkal is, de én is már vele akarok lenni nagyon:)
2011. aug. 30. 21:48
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdés csak annyi, hogy hogy nyugtassam meg?
2011. aug. 30. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyelvtan egyes.
2011. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegény hapsi, szerintem én egy órát se bírnék ki veled ilyen kusza gondolatokkal a fejedben...
2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget...nagyon hasznos volt...:/
2011. aug. 30. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan hogy a francba adtunk volna hasznos választ ha azt sem értjük mi a fene bajod van ?????

És nem azért nem értjük mert hülyék vagyunk hanem,mert te nem tudod értelmesen leírni,lehet még te sem tudod mi a bajod!!:S

A "hee" válaszoló voltam!

2011. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!