Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós fiú barát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom aki pár hete szakított a barátnőjével és azóta állandóan nyomul rám.

Elhív ide-oda, én pedig el is mentem mert előtte is találkoztunk barátként,most viszony nagyon durván elkezdett nyomulni és ő ezt most úgy fogta fel mint egy randit.

én egyáltalán nem vonzódom hozzá,de barátként pedig té yleg tök jó barát "volt".

Nem szeretném megbántani és nagyon megbántam hogy elmebtem vele a legutóbbi talinkra amit én sima baráti kajálásnak fogtam fel ahogy eddig,ő viszony tuti hogy randinak.

Pár napja már inkább el sem olvasom amiket ír,mert utálom ezt a nyomulós helyzetet+én soha az életben nem mondtam neki hogy randira mennék vele vagy úgy fogja fel ezt azért mert ő éppen szingli lett.

Én szingli vagyok 1 éve de nem akarok tőle semmit,mert nem vonzódom hozzá semmilyen szinten.

Hogyan értessem meg vele ezt úgy hogy ne bántsam meg és a barátságunk megmaradjon? Másnak már rég leesett volna hogy bennem semmi ilyen érzés nincs,mint benne, nem értem számára ez miért nem világos.

23N



2023. márc. 3. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal hogy nem irsz fel fogja , bar ezzel kihasznalva erzi magat es becsapotnak.
2023. márc. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak írd meg neki. Nyugodtan, tapintatosan. Nem nagy cucc. Meg fogja emészteni.
2023. márc. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

végül úgy oldottam meg hogy elkezdtem neki mesélni,hogy randin voltam és tök jó volt,stb.

Így talán leesett neki,már nem is írogat annyit,így talán a barátságunk is megmarad.

2023. márc. 5. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Beindult ferfit eztel csak felspanolsz.. most mar a versengest is eloidzted ezzel!
2023. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az aztán engem nem érdekel, ha egyszer valaki nem jön be,akkor bármit tesz,nem fog kelleni olyan formában ahkgy ő azt gondolja.

Ha ezek után is jeleket mitata erre, akkor megmondom neki hogy soha nem lehet köztünk több,mert nem tudok úgy tekiteni rá.

De gondoltam hátha ezzel a lépésemmel talán észhez tér.

Nem értem miért alázza meg magát, teljesen nyilvánvaló,hogy nem akarok tőle semmit. Direkt soha nem írok rá én, nem érdeklődöm felőle,csak a kérdéseire válaszolok semlegesen,mint egy interjú. Ennyiből egy normális pasinak le kellene vágnia,hogy nincs esély.

2023. márc. 5. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki baratkent nezel ra ha folytatna ,ennyi.
2023. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!