Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ez ne fordúljon elő mégegyszer? Mért ilyen a barátom? Legyek a seggébe állandóan? Mért nem érti meg hogy nem mindíg ő az első? A sértő megjegyzéseteket kérleg ne itt közöljétek. Köszönöm*_*

Figyelt kérdés
Éettségizek és tanulok ,mint a hülye a szóbelire.Barátom rám írt minden felé de én mivel hogy tanultam nem néztem meg csak később és megírtam hogy nagyon elfoglalt vagyok és nem biztos hogy visszaírok de felmegyek msnre(,mert hogy tegnnap még enyit sem írtam és akkor is meg volt sértődve,)nah de ő már lelépett akkor:S.Elmondta hogy jön 6ra de már 7 volt mire jöt, mert a kutyáját elvitte beoltatni.Kérdem én akkor mért írjak neki állandóan meg foglalkozzak vele ha ő sem reagál az én üzimre és nem jön akkor amikor megigérte?Én úgy gondolom a jövőm fontosabb és most ebben a pár napban még tanulok és utánna az övé minden szabadidőm és ezt mondtam is neki.Ahogy ide jött számonkérte hogy mit csináltam ma és mért nem kerestem.Pihenés képpen néztem a sorozatomat a gépen és vacsoráztam.Bejött mint egy idegbeteg és leakartam hallkítani a hangot és megfogta és kikapcsolta a gépet .Mintha az anyám lennne én meg egy taknyos kölyök.Komolyan úgy kezel engem mintha felettem álna.Én már nem értem őt.Belegázolt a lelkembe:S olyanokat mondott rám amiket tudott hogy nekem fájni fog.Elküldtem haza és megmondtam nem akarom látni soha többé,de nem gondoltam komolyan.Nem akarok majdnem 3 éves kapcsolatot így megszakítani.Kérleg mondjatok vmi okosat mert nem tudom mit tegyek:S
2011. jún. 16. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legokosabb, ha tartanád magad ahhoz hogy ne keressen többet - ha képes csak úgy kikapcsolni a gépedet, akkor semmi keresnivalója sincs melletted.
2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy jobban tennéd. Ha már most ezt csinálja veled, mit fog csinálni később?
2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
ez akkora hülyeség, hogy jaj, 3 éves kapcsolat, és akkor mindent eltűrsz...18 éves vagy, ember, vagy 19, de nem 60, negyven évnyi házassággal, közös vagyonnal, gyerekekkel stb. én az ilyet dobnám. már indulhatna is. és tudom, hogy Te nem fogod, áltatod inkább magadat, hogy jobb lesz. nem lesz jobb. rosszabb lesz. csak azért írtam le, hogy a lelkiismeretem tiszta legyen. én szóltam.
2011. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A sok intelligens 15 éves első reakciója, hogy dobd ki...

Gratulálok nekik, nem is lesz 1 hónapnál hosszabb kapcsolatuk.

Előbb talán meg kellene beszélni vele? Mire való a szátok? Jó tudom arra is :D

Három éve együtt vagytok, te meg gyk-n kérdezed a 15 évesektől, hogy mit kellene tenned. Gratulálok, én a barátod helyében téged dobtalak volna ki, mert inkább mással beszéled meg a bajaid, mint hogy vele beszélnéd. Belegondoltál, hogy-hogy eshetett neki, hogy kidobtad a házból? Biztos vagy benne, hogy az ő szemszögéből nézve is ugyanilyen tragikus volt a dolog, mint ahogy előadtad? Te nem csináltál semmi rosszat? Gondold végig, te elvileg tanulsz egész nap, felmegy hozzád, és sorozatot nézel. Elöntötte a düh, te meg kidobod... Te még sose voltál ideges?

Én azt tanácsolom, hogy menjetek el valahová, és beszéljétek meg. Hívd fel, mert kicsit durvább, hogy hazaküldted, mint hogy kikapcsolta a gépedet. És minden férfi szeret uralkodni, ez tény! Amelyik férfi azt mondja, hogy nem, az b *zi, vagy papucs.

2011. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
utolsó, 29 éves vagyok, nem 15, és házasságban élek. de Neked nyilván több a tapasztalatod a kapcsolatok terén. az, hogy valaki ideges, nem jogosítja fel arra, hogy tahó módon viselkedjen.
2011. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én is hibás vagyok ,de elmondtam hogy pihenés képpen 1 órára kikapcsolódtam és még így is spóroltam az időmmel mivel kajáltam közben.Nem tudom kivel megbeszélni mivel nem lehet mindenkiben megbízni.A legjobb barátnőm meg külföldre ment:S
2011. jún. 16. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:

napietus:

Én nem mondtam, hogy szép dolog tahónak lenni, de nekem ne mond, hogy 29 évesen még egyszer se voltál ideges? Nem is ismered a másik oldal álláspontját mégis olyan tanácsokat adsz, hogy dobja ki. Tehát ha összeveszel a pároddal, akkor te azonnal elválsz? Szerintem ez nem helyes megoldás.

2011. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21.07: ha nem érti meg, hogy az érettségire készülés most a legfontosabb, akkor egy önző tahó. Ezért kell kidobni.
2011. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát de szerencsétlen mit látott? Hogy sorozatot néz tanulás helyett. Ha nem emiatt volt dühös, és máskor is ilyen agresszív akkor megértem a szakításos álláspontot, de egyébként meg kellett volna beszélni.
2011. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:

először is nem mentem volna hozzá olyanhoz, aki már ilyen fiatalon idegbeteg, és ennyire tapintatlan. mert abból sok jó nem sül ki. ezért javasoltam a kérdezőnek is, hogy ne pocsékolja egy bunkóra az idejét, mert még fiatal, találhat normális fiút is.


és igen, voltam már ideges. de nem csináltam ehhez HASONLÓ bunkóságot sem. és a férjem sem, mert akkor nem lenne a férjem (lásd fentebb).

2011. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!