Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki úgy érzi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki úgy érzi nem képes kapcsolatra? Mentális probléma, lelki sérülés, irracionális félelmek, szexuális gondok hasonlók miatt és inkább elmenekül a szerelem elől?

Figyelt kérdés
Hogyan élitek meg ilyenkor, mit éreztek? Szakítottatok emiatt olyannal akit szerettetek és szerettétek volna ha működik?
2023. márc. 4. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Több kapcsolatom volt, mindegyikben csak frusztrált és boldogtalan voltam. Folyamatos szorongásban éltem, mert nem tudtam megbízni a másikban. Később kiderült, nem véletlenül, nem én voltam paranoiás. Megcsalás, a hátam mögött mással ismerkedés. Beleuntam a folytonos hadakozásba, szenvedésbe, az egyedüllét mellett döntöttem. N 43
2023. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, pszichés problémáim miatt el kell fogadnom, hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra és ha véletlenül valaki próbálkozna (ami nem valószínű), akkor vissza kellene utasítanom. A korábbi kapcsolataimban nagyon sokat sérültem, valahogy mindig áldozat szerepbe kerültem. De mondjuk nekem már mindegy, jóval idősebb vagyok, mint a gyakori átlag látogatói.
2023. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
43%

Én se tudom elképzelni egy kapcsolatot,még nem is volt,de nem hiányzik,a szex pláne nem(igaz ebben benne van,hogy van egy fétisem,amit nem lehet kíélni és csak arra tudok elélvezni,emiatt a szex kapcsolatok is kilőve).

Attól is félke,bevonzanék egy nárcisztikus,vagyvolyat ski bántalmazna,viszont a másik oldalt is el tudnám képzelni,hogy en vagyok a bantalmazo fél.

2023. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak úgy érzem hanem tudom

Amúgy sem tetszik senki

Elég szag egy kapcsolatokra épülő világban de ez van

Főleg úgy hogy lehetnek már nagyon gazdag is mert lenne lehetőségem gazdag férfire….


Egy elátkozott családból jövök, így nem csodálom hogy ez van

2023. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!