Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éltetek vagy találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek vagy találkoztatok már ostoba irracionális diplomás lánnyal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Olyanról hallottam már, akinek a Hausdorff-dimenziója erősen irracionális...
2018. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
persze, találkoztam, nem élnék ilyennel
2018. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Exbarátnőim többsége egyetemista volt, illetve egyikük már diplomás, de egyik sem volt ostoba és irracionális.
2018. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Párom húga. Több diplomás, doktorált. Lenéz mindenkit, még a saját családját is, és fennhangon hirdeti, hogy ő szóba nem áll olyan pasival, aki nem való hozzá. Irreális elképzelései vannak, de persze pár hétnél tovább még soha nem tartott egy kapcsolata se. Persze mindig a pasi a hibás :D
2018. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nagyon durva volt. Négyzetre emeltem, erre negatív lett!
2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Én csak olyannal, aki kevéssel a diploma előtt állt. Lehet, még most is ott áll :D
2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Diplomaval eszt nem osztanak. Mondom ezt egyetemista lanykent. Kicsivel diploma elott allo kozgazdasz szakok egyiken tanulo csajnak fel oraig magyaraztam a szazalekszamitast es nem ertette. Nem tudom, hogy jutott el odaig... Meg soka idosebbet is ismerek, aki lehet, hogy a szakmajaban profi es diplomas, de az elethez segghulye...
2018. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Kb 40-50%uk.

Felettem valaki mondta, hogy egy egész egyetemi csoportból nem volt.

Nos kedves, ostoba barátom.., de.

2018. febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#9 Nagyon sokat kell még tanulnod!
2018. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen, tanárnő volt, de olyan hülye - már elnézést.


Minden szrt azonnal elhitt - és VALLOTT -, gondolkodni luxs volt neki, mellé meg a Barátok közt és hasonló gyönöyrűségeket nézte... okés, fél év bőven sok volt belőle :D

2018. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!