Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hiszik azt,hogy baj,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt,hogy baj,ha kulon alszunk? Miert csak egyutt aludni az elfogadott es aki kulon alszik,azt elitelik?

Figyelt kérdés
Rengetegen kinlodnak a masik horkolasa,ejjeli wc-zese,hajnalban munkaba indulasa, telefonja kijelzojenek villogasa miatt,dee mindenki aki kulon mer aludni a parjatol arra rahuzzak: hogy biztos sose szexel..Amikor van,hogy egy ilyen par tobbet szexel,mint akik csak alszanak egymas mellett! :'D

2023. márc. 5. 15:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem baj, sőt nagyon szuper, ha az ilyet meg tudják beszélni és van megoldás (zavaró alvási szokások -> különalvás)


Viszont én nagyon jó alvó vagyok és nagyon szeretek együtt aludni a párommal. Kb bármilyen körülmények közt (akár egyszemélyes ágyon, akár szobatársak jelenlétében). Fájna, ha ő ezt nem akarná, de el tudnám fogadni, emiatt nem szakítanék.


De más párokat nem ez alapján ítélek meg.

2023. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Ez a mi kultúránkban egy bevett szokás amit nem kötelező követni.


"Japánban már évtizedek óta az a megszokott, hogy a házaspárok nemhogy nem osztoznak az ágyon, de külön hálószobával rendelkeznek, ahová elvonulhatnak esténként. Ahol pedig nincs lehetőség erre, mert kicsi a lakás, még oda is két külön ágyat helyeznek el a pár számára. Így viszont van lehetőségük pihenni, egészségesebb életet tudnak élni, és energikusabban tudják elvégezni a feladataikat."


[link]

2023. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
A szex mennyiség nem tudom, hogy jön ide, vagy ki állít ilyet, hogy a külön alvók ritkábban csinálják. Nem azért alszom a párommal, mert csak este, lámpaoltás után lehet szexelni, ez teljesen random. Azért alszom vele, mert jó érzés, hogy ott van, szeretem a közelségét. Nem zavarjuk egymást, ha nagy ritkán felébredek miatta, az nem nagy ügy, a közös élet része.
2023. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezen mérhető a kapcsolat minősége. Én is könnyen felébredek éjszaka. Ha a párom zavarná a pihenésemet, nem aludnék vele, és ezt ő is megértené. Az egészséges minőségű és mennyiségű alvás hiánya gyengíti az immunrendszert.
2023. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
Az lenne a normális, hogyha ezt megtudnák beszélni és nem önérzeti kérdést csinálnának belőle, hogyha "nem alszol velem, akkor nem szeretsz". A jó alvás létfontosságú. Ha nem aludja ki magát az ember, akkor egy rakás sz*rt nem ér. Nem tud gondolkozni rendesen, kimerült stb. Na most, ha szeret valaki valakit, akkor jót akar neki nem? Túl kell lépni az egón, felülemelkedni. Az, hogy valaki nem a párjával alszik, az krvra nem jelent semmit. Ha a másik horkol vagy kijárkál wc re, akkor had ne sértődjön meg, mert a másik külön jobban tud pihenni. Aki ezen fenn akad, az nem szereti a másikat igazán egy önző ember. Nekem volt egy ex (nem hiába lett ex), és volt neki egy olyan beidegződése, hogy csak kézfogva lehet aludni, mert ha nem "akkor nem is vagyok fontos, nem szeretsz stb komplexusok". Meg akarta magyarázni, hogyan lehet aludni meg csak egymásba karolva stb. Nem bírta az agya felfogni ezt a dolgot, hogy az ember nem tud össze borulva aludni, mert egy az nem kényelmes kényszer tartásba aludni, másrészt ne akarja már szabályozgatni, hogy nekem, hogy kényelmes. Na mondanom sem kell, nem volt hosszú életű a a rögeszmés dolgai meg az önzősége miatt.
2023. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Mi is külön alszunk már jó pár éve, és semmi gond nincs ezzel.
2023. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Koszoonom az eddigi valaszokat! Sokat olvasok most a temaban pl pszichologiait is!
2023. márc. 5. 19:19
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináljátok ami nektek jó. Szarjátok le a többit.

Mi együtt alszunk, nem is lenne sajnos 2 plusz szoba szóval ha külön aludnék akkor maradna a kinti szófa - ami hát persze nem ágy. De ha módunkba lenne lehet néhanéha valamelyikünk ott aludna..

2023. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kapcsolat kezdete ota kulon szobaban alszunk. Sosem volt ebbol gondunk, sot! Igy mind ketten tudunk pihenni az ejszaka. (o koran fekszik, en keson. En horkolok es forgolodok az agyban)
2023. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

Aki nem volt még ilyen felállásban, sokszor azt hiszi, hogy csak akkor van egy kapcsolatban igazi intimitás, ha egy ágyban alszanak, összefonódva. Pedig ez nem így van. Van jó pár eset a környezetemben, ahol nem alszik a pár egy szobában sem (pont horkolás, más időbeosztás stb. miatt), és mégis jól megvannak, látszik rajtuk, hogy van köztük egy mély kapocs, az intimitás / fizikai érintés sem hiányzik a kapcsolatból, csak épp az alvás idejére nincs meg.

Én pl. nem aludtam külön szobában a páromtól anno előző kapcsolatomban, de pl. összefonódva nem volt, és mennyi f...got olvastam arról, hogy az halott hálószobát mutat meg szexuális egymáshoz nem illőséget, ha nem úgy alszik el a pár, hogy egymáshoz érnek... én szeretem alvásnál a saját teremet meg forgolódom is, másképp nem tudok igazán jót aludni, de attól még nem hiányzott az intimitás a kapcsolatból, sőt...

2023. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!