Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vezettem 600 km- T egy nőért, csak azért,hogy meglátogassam, de nem történt semmi köztünk, felreertheto? Úgy egyeztünk meg korabban,hogy ez csak szexkapcs egyelőre, de volt sokszor,hogy hozzabujva aludtam el. Meg kérdezte tőlem,hogy rossz irányban

Figyelt kérdés
van - e és mondtam,hogy nincs. Ha lány félreérti, az most jogos ezek után?
2023. márc. 5. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert mondtad, hogy szexkapcsolatot akarsz.

De ha ott alszol máskor, akkor előtte szólj, hogy fáradt vagy elvégre 600 km-rol van szó.

2023. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Jogos hogy félreérti. Így működnejk a nők. Érezni kezdenek.
2023. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem aludtam ott..csak jöttem ,mentem
2023. márc. 5. 18:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak azért mentem, mert hívott és meglátogattam.semmk sem történt ,csak látogatás
2023. márc. 5. 18:27
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Hogy lenne már jogos ha le van fektetve az asztalra, hogy csak szex? Az az ő gondja, hogy többet magyaráz bele.

Miért megy bele egyáltalán abba, hogy csak használják miközben ő többet szeretne idővel? Nem értem. Mindenki magáért felelős. Érzéseket kezd táplálni szexkapcsolat alatt? Arról miért a másik fél tehet amikor ki volt jelentve, hogy csak szex? Ő baja,hogy többet hisz az együttalvas miatt holott 600 km-rol van szó.

2023. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Mi a kérdésed? Nem beszélgettek egy szót se? Mi lenne félre- vagy akárhogy is érthető?
2023. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Még így sem érthető félre, az emberek többsége szexkapcsolaton belül emberi módon viselkedik!!!
2023. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem. Kezdetben jártunk ,csak nem ment. Majd újra együtt voltunk, aztán csak szex.es ezalatt úgy éreztem ,hogy oké lehet ,nyaraltunk, barátoknak bemutattam,majd hirtelen megint úgy éreztem,hogy szex. Aztán mégis elkezdtem közeledni és ekkor látogattam meg
2023. márc. 5. 18:30
 9/20 A kérdező kommentje:
O meg szerelmes belém.
2023. márc. 5. 18:31
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

ez halott ügy, hagyd a fenébe. Én is vezettem négyszázat, de hazaküldött a csajszi, mert sok munka van a kertben.

...azóta nem láttam, nem kerestem.

2023. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!