Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bizalmatlan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bizalmatlan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom telefonján nézegettünk kèpeket a nyaralàsàról, és megakadt a szemem egy képen ami még a nyaralás előtt készült egy nappal, amin egy barátjával van nyilvánvalóan egy szórakozóhelyen. A kép hajnali 3kor készült.

Visszakerestem a chat beszélgetésünkben azt a napot, amikor a kép készült, ekkor a barátom azt mondta hogy aznap semmit nem fog csinálni mert másnap korán kell kelnie a nyaralás miatt, másnap reggel pedig azt írta hogy hajnal 5kor felébredt csak úgy.

A problémám az, hogy amikor rámentem a képre a barátom kikapta a kezemből a telefonját és elkezdett velem kiabálni hogy mi a bajom és mit képzelek magamról hogy a telefonját nézegetem. Ekkor megkérdeztem tőle hogy aznap volt e bulizni ő pedig a szemembe hazudott és azt mondta hogy nem, ez csak egy régi kép, és a végén engem állított be hibásnak, hogy én nem bízok benne, ő nem hazudik, és hogy változtassak magamon amiért így viselkedek. A végén nekem kellett bocsánatot kérnem amiért ezt csináltam, pedig mindvégig tudtam hogy hazudik.

Én sem vagyon szent, ezután megnéztem a telefonját és a képet újra, még a helyet is láttam hogy hol készült a fotó, egy szórakozóhelyen. Illetve a lakótársával való üzenetváltását is láttam, hajnal 5kor ért haza, írt neki hogy engedje be.

Természetesen nem az a problémám hogy bulizni volt, hanem nagyon fáj ahogy a barátom manipulál, engem állít be egy hisztis pics@nak és hogy hazudik. Tudja hogy nehezen bízok meg bárkiben is és mindig mondja hogy ő nem csinál semmi rosszat a hátam mögött, eddig hittem is neki, de most nagyon elbizonytalanított. Mindennél jobban szeretem és nagyon nem szeretnék vele szakítani, de egyszerűen tanácstalan vagyok mit csináljak, hiszen ha beszélnék vele erről, akkor megint csak mérges lenne és engem hibáztatna. Arra is gondoltam már hogy beszélek a lakótársával hogy tanácsot kérjek tőle hiszen együtt vannak mindennap ő nagyon jól tudja milyen valójában amikor nem vagyok a barátom körül.

Köszönöm ha végig olvastátok, nagyon hálás vagyok minden tanácsért❤️


2023. márc. 6. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Kuka.
2023. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Hazudik, manipulál, dobd ki!
2023. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jogos hogy bizalmatlan vagy. A kiakadása nem ellened szól, ha úgy védekezik, hogy támad. Lebukott, és így vág vissza, hogy téged helyez bűntudat alá.


A szereteted, és a ragaszkodásod szerintem nagyon szép dolog, viszont ha ő ezt nem viszonozza, sőt kihasználja, akkor te leszel átverve, és becsapva. Már most is itt tartunk, nem egyenes veled. Egy buliról volt szó, nem megcsalásról. De már itt sem őszinte.

A másik felvetésem, hogy ha te folyton számonkéred a másikat, és veszekszel vele, akkor a másik folyton védekezni fog, és kihátrálni, vagy támadni. Tehát kérdés, hogy te mennyire tartod a másikat kontroll alatt, meg hogy mennyi szabadsága van a másiknak... mert egyik félnek sem jó, ha a másik ki akarja sajátítani, vagy balhézik vele.

Ez hobbira is igaz lehet, nem kell társasági életnek lennie. Én is megkaptam, hogy folyton azzal foglalkozol, és nem velem, pedig vele is foglalkoztam.


Mérlegelni kell a dolgokat. A hazugság, és a visszatámadás elég gáz szerintem.

2023. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 Távkapcsolatban vagyunk így a bizalom téma nálam alapból egy gyengébb pont.

Én tudom magamról hogy amikor valami rossz megérzésem van, el tud velem szaladni a ló, és tudok veszekedést generálni, mert folyton van egy olyan gondolat a fejemben hogy mivan, ha hazudik, mi van ha nem nem mond el dolgokat, és igen ilyenkor sajnos tudok elég számonkérő lenni. És ez nem ellene szól, sőt én túlságosan féltékeny, aggódó, mindent túlgondoló típus vagyok, mert nagyon szeretem.

És igen sajnos nem mindig érzek azt hogy ugyanazok az érzéseink lennének egymás felé. Természetesen mindig mondja hogy szeret, kimutatja, de akkor is egy részem valamiért nem tud bízni benne 100%-ig

2023. márc. 6. 09:40
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha régi kép lenne, akkor nem csinált volna belőle ügyet. Én is voltam toxikus kamu kapcsolatban, hihetetlenül fel tud b@szni az ilyen történet, mint ez. Tökéletesen leírtad, manipulál, és téged állít be hiszti pcsának. Ilyen embert ne akarj szeretni, ha nem becsül, felesleges ragaszkodni hozzá. Tartsd magad többre ennél.
2023. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
A csávó nagyon gáz. Nem is értem ezt miért titkolta el tőled, már ott kezdődik a baj. Aztán még te vagy a hibás. Nekem is volt ilyen exem, ugyanezt a pszichojátékot eltolta és totál becsavarodva éreztem magam.
2023. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Ilyennel elek egyutt,hulyenek nez hazudozik,amiota rajottem,agyba fobe csalom. Igy mar fernek gondolom.

En nem rugom ki,mert nem tudnek meglenni egyik szeretom nelkul se.

2023. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Ezzel az a baj, hogy most ezzel bebukott így ez benned lesz ezentúl, hogy mi van ha másban sem mond igazat. És a másik baj pedig a reakciója, meg eleve az is fura hogy miért tagadta le azt akkor az nap este hogy bulizott. Szóval ez így gáz igen összességében.

Mindenesetre a barátjánál ne nyomozgass, mert tuti nem fogja beárulni. Itt a barátoddal kell elbeszélgetni, és ha hisztizik akkor dobd ki. Ha szeret ő fog bocsánatot kérni utána, ha nem akkor meg megette a fene ezt a kapcsolatot.

2023. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Kedves lánynak tűnsz, a probléma meg azzal van, hogy nem becsül. Nem passzoltok sajnos. Idővel ezek csak tornyosulni fognak, lesznek még dolgok amik kiderülnek, elhallgatott napok, tettek, beszélgetések, találkozások, ahol egy hazugság volt, ott mindig lesz több és több hazugság. Ha meg kiderülnek atomjaidra fogsz hullani, világok dőlnek majd össze benned és még sorolhatnám....aztán egy pszichológusnak kell majd éveken át dolgoznia rajtad, hogy újra bízz valakiben. Könnyen meglehet, hogy ha ennek vége lesz, a következő kapcsolatod végét, az ebből a kapcsolatból elszenvedett sérelem fogja okozni.

Sajnállak kérdező, hogy ilyen pasiba futottál bele.

2023. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Kb, mint ha gyurcikával járnál és távkapcsban..."hazudok reggel-délben-este":DDD

Dobd már ki, mert ott fogod találni magadat vele egy ágyban és alatta egy másik csajjal, majd annyit mond neked, ez csak álom, aludjál, ne hisztizz! :DDD


ui: Nézzed csak meg a "Nyílt titok" című filmet, illik esetedhez nagyon és a legvége is;)

2023. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!