Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a barátnőm masszőrhöz megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valamiért nagyon nyomaszt és nem tudom kezelni, hogy a barátnőm masszőrhöz jár. Próbálok rájönni az okára, hogy ez féltékenység, vagy birtoklási vágy, nem tudom, de borzasztóan zavar ez engem és felemészt a stressz/ szorongás. Zavar, hogy egy másik férfi taperolja (hiába csak egy kezelés során) ,bár ezt még tudnám kezelni, de a fenék masszázs...

Elszörnyedek, ha arra gondolok, hogy valaki nyomkodja, fogja, hozzáér a párom fenekéhez.

Nem tudok már mit kezdeni ezzel...

Ti hogy látjátok?

Köszönöm szépen a segítséget!


2023. márc. 6. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A masszőrre mi nők úgy tekintünk mint pl az orvosra. Semleges nemű egyén. Levetkőzünk előtte, fogdos, ezt nem lehetne úgy megélni, hogy férfiként tekintünk rá ugyanúgy ahogy a nőgyógyásznál is el kell vonatkoztatni ettől különben elsüllyednénk a zavartól.
2023. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem jogos. Nagyon gyerekes vagy! Semmit nem tudsz az emberi biológiáról, testről, izmokról, hogy mennyire hatásos ellazító tud lenni egy masszázs, és helyette az önös butaságodon kattogsz. Támogatnod kellene a barátnődet. Nem hogy örülnél neki, hogy a foglalkozik az egészségével, saját jó közérzetével. Biztos magadból indulsz ki, ha nem vagy képes elvonatkoztatni attól, hogy a masszőrnek ez a szakmája, 100 ügyfele van, ez nem a szexualitásról szól. Nőlj fel.
2023. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Remélem azért nőgyógyászhoz járhat az idézőjeles nőd méhnyakrákszűrésre. Azért idezőjeles, mert ennyire idióta csak egy incel troll lehet. Ezt a hisztit egy masszőr miatt normális, nővel valaha kapcsolatba került férfi nem nyomná le.

Amúgy a fordítottjához mit szólnál? Ha nem mehetnél masszőrhöz mikor mindened fáj, vagy orvoshoz mert ott megmogyoróznak és utána jön a behatolós szex is gumikesztyűben? :D

2023. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha megsérül a feneked, és az orvosnak össze kell varrni, a nővérkének meg kötözni, az is a hűtlenség egy formája lenne?


(Nem jogosan zavar, az csak masszírozás.)

2023. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha tényleg ennyire zavar, akkor elmész szépen egy (több) masszázstanfolyamra és beletanulsz.

Idővel aztán lehet a párodon kívül fizetős klienseid is, amint látod a válaszokból, igény igencsak volna rá.

2023. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy látom, hogy az alatt az idö alatt, amíg a párod a masszörnél fekszik, te feküdj be egy pszichológushoz a kanapéra, és kezeltesd magad, mert ez elég nagy probléma.
2023. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem jogos.Bár nekem az is fura, hogy nem női masszőrhöz megy.Én csak oda megyek, nem mennék férfihez.
2023. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Női masszőrhöz menjen a kérdező ugyanakkor, láthatóan ráfér egy kis lazulás.
2023. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

> Nem tudok már mit kezdeni ezzel...


Tanuld meg tudatosan kordában tartani az érzéseidet.

2023. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, ez részedről nagyon nem oké ám! Ő oda MASSZÍROZTATNI jár. Az a pasi csak szakszerűen, a munkájából fakadóan ér hozzá, nem másért. Ennyire nem szabad túlreagálnod, sajnos veled van a baj :-(
2023. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!