Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy körülöttem mindenki házasodik, gyereket vállal, nekem meg még ez messze van. Mit tudok tenni, hogy ne bántson?

Figyelt kérdés

Elvileg már kitolódik a gyerekvállalás 30 éves kor fölé, na hát az én környezetemben nem. 27 vagyok, baráti körben, volt osztálytársak, egyéb ismerősök között, párom családjában mindenki huszonévesen házasodott és szült, 2-3 év alatt minden megvolt. Egyedül a nővérem szült 31 évesen, de 25 évesen akart, csak nem jött össze a baba. Egy barátnőm maradt, aki szintén 27 éves és gyermektelen, de ő nem akar házasodni és pont most jutottak el oda hogy elkezdenek próbálkozni kisbabával.


Nekem másfél éve van párom, aki közölte, hogy még jó ideig nem fog megkérni se, majd összeházasodunk, amikor én 30 leszek és majd utána jöhetnek a gyerekek. Miközben én egy eljegyzésnek már örülnék, lassan házasságnak is és gyereknek is. Olyan érzés, mintha mindenki jobb lenne nálam, többet elértek, ugyanis én inkább ebben mérem a boldogságot. Nem vagyok karrierista, családot szeretnék nagyon és ez fontosabb nekem mint a munkám. De nagyon nem segít hogy már mindenkinek babája van én meg eljegyezve sem vagyok.


Mit tegyek hogy ne zavarjon?


2023. febr. 19. 11:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd ott pasidat és keress olyat, aki nem húzza az időt.

Aki el akar venni az nem vár 4+ évet a lánykérésre. Egyszerűen csak azt akarja, hogy X évig ne zaklasd. Utána lesz más kifogás. Te meg akkor màr azért nem hagyod el, mert hátha most már hamarosan...

Nem kell erre várni. Te esküvőt akarsz, meg gyereket, ő meg nem. A még nem ugyanúgy nemet jelent.

2023. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy 2025-ben házasodna, én abban az évben töltöm a 30-at. Tehát úgy 2024-ben kérne meg mert azért kell idő a szervezésre. Addigra 2-2.5 éve leszünk együtt, azért ez nem 4+ év a lánykérésre.
2023. febr. 19. 11:59
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Szakítasz és keresel egy olyan férfit, aki nem hazudik, hogy majd 30 évesen elvesz, aki igazán szerelmes beléd az nem hiteget x évekkel, hanem cselekszik.
2023. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Többek között ezért van ennyi válás. :)
2023. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én amit látok azoknál akik akarnak házasodni és 25 fölöttiek 1-2 év és megvan a lánykérés. A ti ismerőseiteknél is így van?
2023. febr. 19. 12:05
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Az exemet tudom írni példának.

Megvolt mindenünk.

Szép nagy lakas jó környéken es egy gyönyörű kislàny akit szeretetben boldogságban neveltünk.

Mikor 2 éves lett a gyerek a nő előjött azzal hogy szeretne újabb gyereket.

Én is szerettem volna, mert apanak lenni apává valni a vilag legnagyszerűbb dolga.

de jött a covid...a cégem csődbe ment..kb pénz és állás nélkül maradtam.

Őt ez nem erdekli gyerek gyerek.

A vege az lett hogy lelépett, megba szatta és felcsináltatta magát a csöves biztonsagi őrrel a melóhelyen meg is szülte, most terhes a 3.al.

Egy csöves alberletben lakik, félnyomorban....és boldog így.

Én meg milliókat költök ügyvedre, hogy kiszabadítsam a gyerekem ebből a tréből és hozzám kerüljön.

Szóval ha 1 nő igazán akar vmit, akkor véghez viszi.

2023. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz a pasid xd Minden évre be van neki tervezve minden? Lánykérést érzéssel csinál az ember, nem valami 5 éves kommunista terv alapján🤣Én idén leszek 27 és csak azt tudom mondani neked, hogy ne legyél “nincs ló jó a szamár is” kapcsolatban, csak azért, mert már gyereket akarsz. Van még 10 éved szülni, nem érdemes emiatt elkapkodni. Nekem most kapcsolatom sincs, nemhogy gyerektervezés, de így is boldog vagyok, sportolok, utazgatok, barátokkal programokat szervezek, aztán majd rámtalál a nagy ő :) Ne másokhoz hasonlítgasd magad, ne hidd azt, hogy boldogabb az életük…
2023. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha 2025-ben két éve lesztek együtt, akkor az azt jelenti, hogy csak most jottetek össze nem? Akkor hova sietsz a házassággal meg a gyerekkel? Nekem baromira úgy tűnik, hogy neked mindegy, ki az, csak valaki vegyen el meg csináljátok gyereket, de se a munka nem érdekel, se semmi más. Azért ha így egyedül maradsz válás esetén egy gyerekkel, nem leszel könnyű helyzetben. Elég felelőtlennek tűnsz.



24N

2023. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
2025 végén lesz a 4. évfordulónk. Valamit félre néztél :D A lánykérés már ha lesz az lesz elvileg jövőre, idén leszünk két éve együtt.
2023. febr. 19. 12:14
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Én egy 28 éves milliomos, jóképű, sportos faszi vagyok, ha gondolod írj és holnap akár már házasodhatunk is!
2023. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!