Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év feletti férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti férfiak! Ti szakítanátok a barátnőtökkel, ha nem akarna fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Régebben próbálta már, de sok volt a mellékhatás, így nem akarja újból elkezdeni. Mit reagálnátok? Megfelelne a gumi is vagy ez miatt búcsút vennétek a nőtől?

2023. márc. 6. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Kifejezetten ellenezném, hogy fogamzásgátlót szedjen! Én húzok gumit, azzal nem tesszük tönkre egyikünk testét sem.
2023. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Én amúgy örülnék, ha egyáltalán nem szedné. Mert nem szeretném, hogy az egészsége rovására menjen.
2023. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Én elöbb szakítanék veled, mint fordítva, ha rám akarnád eröltetni.
2023. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
En annyira tönkretettem a szervezetem anno vele, hogy nincs az a pasi, aki miatt újra szedném. Annyi fajta védekezési módszer van, találjatok olyat, ami mindkettőtöknek megfelel. Kérdésedre a válasz a 30 feletti pasimtól:Nem.
2023. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Rosszul tetted fel a kérdést.

Egy FÉRFI nem szakít ilyen miatt.

2023. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igazából én vagyok a nő és most az a gyanúm, hogy ez miatt lettem kidobva mert nem akartam újból elkezdeni szedni és több fajtát kipróbálni.

Pedig a kapcsolat legelején megbeszéltük ezt a témát, hogy évekkel ezelőtt milyen problémáim voltak miatta és azt mondta, hogy nem probléma neki a gumi.

2023. márc. 6. 21:57
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Én rúgnám ki azt aki kényszeríteni akarna. Azért ne ülj már fordítva a lovon kedves hímnemű 🤡
2023. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Persze hónapokkal később már nem tetszett neki a gumi, így megbeszéltük, hogy az olyan örömszerzést helyezzük előtérbe, ahol nem kell védekezni. Szerintem ez sem volt neki jó mert kb 0 lett a szeretkezések száma és a vége az lett, hogy ki lettem dobva.
2023. márc. 6. 22:00
 9/25 anonim ***** válasza:
9%
#6 kérdező, nagyon nem tűnsz nőnek.
2023. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Semmilyen körülmények között nem erőltetném rá senkire a fogamzásgátlót.

Ha 30 éves akkor a kapcsolat korai szakaszában is lehet már beszélni a gyerek kérdésről. Letisztázni, hogy ki mit szeretne a későbbiekben.

Ha pedig egyik fél sem akar akkor van egy igen egyszerű módja a védekezésnek amit sajnos itthon nem végeznek el de hozzánk közel Szlovákiában igen.

Egy kb 20 perces ambuláns műtét ami után a férfi nem képes teherbe ejteni.

A műtét visszafordítható. Így a védekezés és a gumi kérdése is le van rendezve.

2023. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!