Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Elhagynátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Elhagynátok a barátnőtöket ha nem szedhetne fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Csak olyan fogamzásgátlót használhatok aminek nincsen hormontartalma. A barátom már tűkön ült hogy mikor írják már fel nekem, de tegnap azt mondta az orvos hogy nem szedhetek ilyenolyan okokból :(

Idáig folyton azt hallgattam tőle, hogy a gumiban nem olyan jó érzés, lelankad egy kicsit mire felhúzza és hogy milyen jó lesz ha már tablettát szedek és nem kell használnia.

Hogy mondjam meg neki hogy ez van? El fog vajon hagyni? :( Vagy megcsal olyannal aki szedhet? :(

Annyira magam alatt vagyok :(

24/N 25/F


2016. febr. 9. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki mondtad már?
2016. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak gumival lehet meg tabival védekezni. Hadd ne én mondjam el ezt egy 24 éves nőnek. Nem hagynálak el, de gumit biztos nem húznék fel, mert utálom én is.
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg, akkor menjen csak nyugodtan..
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy egy barom, meg sem érdemel! Egyébként én sem szedhetek akármilyet, ugyanis Leiden mutációm van, azaz trombózisveszélyeztetett vagyok, ráadásul mind a két szülőmtől örököltem a hajlamot, úgyhogy sokáig semmit nem szedhettem. Van viszont egy Cerazette nevű fogamzásgátló, ez csak progeszteront tartalmaz, ösztrogént nem. Ezt bátran ajánlotta a nőgyógyászom, 2 éve szedem, és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Ha esetleg nálad is a trombózisveszély miatt mondták, hogy ne szedj semmit, érdemes erre rákérdezned...én 5 nőgyógyászt jártam meg, mire rátaláltam az "igazira", a korábbiak még azt sem tudták mi is az a Leiden mutáció, nem, hogy mit lehet szedni mellette és és mit nem!
2016. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi önérzeted nincs? Rettegsz, hogy kidob egy olyan egészségügyi problémáért, amiről még csak nem is tehetsz? Ráadásul neki a másik oldalról csak kisebb kényelmetlenség az érve.

Ha húzná a száját, még én tartanám neki az ajtót, amin távozhat.

2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi! Agyba-főbe lepontozhatsz, de mikor olvastam a kérdésedet, egy 15 éves kis tinilányt láttam magam előtt. Ha trombózisveszély miatt nem szedhetsz fogamzásgátlót, még mindig van más fogamzásgátlási megoldás. 'Hogy mondd meg neki? Egyszerűen állj elé és mondd el, hogy egészségügyi okokból nem szedhetsz és kész. Az én párom nem is hagyná, hogy gyógyszert szedjek feleslegesen. Érdekes módon neki sosem volt probléma az óvszerhasználat. Nyilván, jobb érzés a gumi nélkül, de ha csak azt nézi, hogy neki mi a jó, hát akkor tudod hova kell elküldened...!

Üdv, 21/N

2016. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Röviden: Nem.
2016. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Nézd, alapvetően azzal szokott lenni a probléma, hogy a nő ilyenkor kijelenti, hogy húzzon gumit a pasi, más lehetőség nincs... pedig van. Teljesen egyénfüggő, hogy kinek mennyire gátolja a gumi a szexuális élvezetét. Az én párom például egyáltalán (!) nem tud benne elélvezni. Mondjuk én sem... pedig gumi nélkül multiorgazmusra vagyok képes. Szóval nálunk ez nem okoz súrlódást, mert mindketten utáljuk a gumit, úgyhogy maradt már védekezési mód. Például ezek:

[link]


Nőként mondom, hogy azt gerinctelenségnek tartom, ha egy férfi elhagy egy nőt, mert nem szedhet fogamzásgátlót, abban az esetben viszont teljesen jogosnak gondolom, ha a nő CSAK gumiban hajlandó gondolkodni, más megoldásban nem. Mert ez egy roppant önző, a férfi igényeit semmibe vevő hozzáállás. Ha férfi lennék, én is elhagynám az ilyen "húzz gumit, vagy nincs szex" nőket. A fogamzásgátlás KÖZÖS ügy, és olyan megoldást kell találni, ami mindkét félnek megfelelő.

2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én se szedhetek. Párom szomorú volt, de mi úgy szoktuk csinálni, hogy az elején gumi nélkül, és a végén húz gumit és abba megy el.


(jaja tudom, előváladéktól terhes leszek, stb, de nyolc éve így csináljuk, szóval kétlem, hogy túl sok valóságalapja lenne)

2016. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Én azt is hülyeségnek tartom, hogy mindig a nőnek kell védekezni. A pasiknak csak egy védekezési lehetőség van, az óvszer. De ha a nő nem szedhet tablettát akkor rögtön jönnek, hogy de hát van hüvelygyűrű, pesszárium, spirál, stb.. Na de miért mindig a nőknek kell vásárra vinni a bőrét? Nem értem. :(
2016. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!