Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már a vége vagy próbálkozzunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a vége vagy próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

Nem régi kapcsolat, pici gyerkőcünk van. Alapjaraton nincs romboló kapcsolat köztünk párommal, viszont építő sincs. Úgy értem, elvagyunk egymás mellett, ellaposodott, kiuresedett hetkoznapok jellemeznek minket.. Én a gyerkoccel, ő éli a saját életét, ide-oda megy, szórakozik, stb. Testi kontakt szinte egyáltalán nincs, csók se,érintés se (Terhesség alatt sok minden megváltozott, az előtt persze nem így voltak a dolgok). Beszélgetni se nagyon beszélgetünk, az átlag hogy telt a napodon túl, köszi jól neked? nem nagyon van téma.. Szóval igazából élünk egymás mellett, mint két "barát" akik közösen nevelnek egy gyereket, és mindketten tudjuk, hogy a jövőre nézve ez sehova sem vezet, mert egyikünk sem tesz, de igazán nem is akarunk tenni.

Szerintetek ennek van bármi értelme, folytassuk? Vagy kezdjük újra valahogy (mert volt tűz még gyerkőc előtt)? Vagy váljanak el útjaink csendesen?



2023. márc. 8. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én 19 vagyok a párom 24 mi is így jártunk. Amíg terhes voltam megszűnt az intim kapcsolat mimden formája, eltávolodtunk. A pici születése után kellett egy kis idő a páromnak míg ő is felnő a feladathoz. Egy alkalom volt amikor már nem bírtam, leültünk megbeszélni a dolgokat. A jövőt. Őszintén elmondta, hogy szeret de már nem tud nőként nézni rám, nem érzi jól magát a mindennapokban. Én is elmondtam neki ugyan ezt, végül úgy döntöttünk párterápia, szexológus. Jelenleg 2 hónap telt el, ismét szexelünk, újra él a tűz. A babával sokat sétálunk együtt. Vettünk egy parafatáblát és tettünk rá ki célokat, azóta motiváltak vagyunk mind a ketten. Van még remény de csak ha mimd a.ketten akarjátok és keményen tudtok rajta dolgozni!
2023. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Felesleges. Egyébként a legtöbb kapcsolat így végződik. Szórakoztató a világ, ma már jobb és érdekesebb egyedül, max csak a szex része kell. Ha már lapos, jöhet a következő, az majd érdekes lesz egy darabig. A kor emberének már nagyon magasan van az ingerküszöbe, emiatt egy pillanat alatt unalmassá válik a kapcsolata. Pl. a sima szex már beugrónak is kevés, oda is sokkal több kell. Maga a személy is unalmassá válik, hiszen a külvilág tele van még emberekkel.
2023. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

1. Ideig-óráig működik. Parafatábla. Célok... Drága jó Istenem! Ez csak annyi hogy ésszel van fenntartva a kapcsolatod, nem érzelemmel! Ó hát a közös célok miatt annyira szeret téged! 😌

A szex meg annyi, hogy egy férfinek nem kell sok ahhoz hogy egy idő múlva szexeljen.


Majd légyszi erre a kérdésre térjünk vissza 20 év múlva.

2023. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Egyetertek utolsoval. Olyan ez mint a mobilfugges, kell az inger. Meg ugye az is gond h nincs penz utazni, hobbizni, pihenni...
2023. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
A gyermek tervezett volt, vagy váratlan? A terhesség alatt miért szűnt meg a testi kontaktus? Te nőként, miért nem adsz át neki érzelmeket? Ölelés, bújás, meghitt beszélgetés? Ez így olyan, mintha lecserélted volna a gyerekkel…
2023. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

#3

A kérdező feltett egy kérdést. Én segítő szándékkal leírtam a tapasztalatom neki, hogy hogyan oldottuk meg a problémát. Nem az én kommentem kell szétszedni, meg semmi információval dobálozni hogy szeret-e , hanem a kérdező kérdésére segítő választ adni. Az meg, hogy mi lesz 20 ev múlva azt nem tudom, ahogy te mégugysem tudhatod, mert nem ismersz se engem se őt, még csak nem is tudsz semmit a kapcsolatunkról amiből ezt meglehetne jósolni.


Persze mindenki azt gondol amit szeretne. Ha neked ettől jobb a napod akkor nyugodtan könyveld el ezt magadban nem nagyon érdekel a dolog de az oldalt rendeltetés szerűen használd, ne kötekedj mert rém irritáló.

2023. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 1es, örülök, hogy nektek sikerült megoldani, reméljük, így is marad!!

5: Váratlan gyerkőc volt. A terhesség ideje alatt több gond is volt, (sokat betegeskedtem) + el lettem tiltva magától az aktustol, így szép lassan minden egyéb is abbamaradt. Ahogy kevesebb volt a testi kontakt, kevesebb volt minden más is, a terhesség végére úgy álltunk egymás előtt mint két idegen kb. A kezdeti lelkesedés a gyerkőc iránt alább hagyott nála, több lett részéről a barátok, buli, nem volt mellettem mikor jó lett volna stb. így én is eltavolodtam. Nagyvonalakban ennyi.

2023. márc. 8. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor jól értem, hogy míg te a kisgyerekkel vagy és nyilván a háztartást is ellátod, addig a párod dolgozik és aztán elmegy haverokkal szórakozni? Ez azért nem túl igazságos. Ha semmi mást nem beszélnék meg vele, erre akkor is kitérnék, hogy mégis ezt hogy gondolja? Te nem egyedül lettél terhes, ahhoz kellett ő is... Akkor most is legyen kemény legény és segítsen neked abban, hogy te is elszabadulhass a feladatoktól, kötelességektől heti rendszerességgel.
2023. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan külön valhatok hiszen nem törődik veled, haverok, bulik míg te mindent megcsinálsz és meg a kicsi is ott van? A drága pasikád bulik alatt már szétkefélt ki tudja hány lányt míg te egyedül ültél otthon a gyermekével! Teljesen mindegy, hogy nélküle folytatod, vagy sem olyan téren, hogy magányos leszel-e (egy ideig), mert már régóta az vagy! Az "csak" ráadás, hogy ő szórakozik és csajozik. Nem is értem mit lehet ezen helyretenni... Úgyis elfog hagyni amint akad olyan személy, akivel kölcsönösen több mint szex köti őket össze.
2023. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a részleteket nem ismerem, de úgy jön át, mintha lenne benned indulat irányába és ő is szintúgy érezhet így! A kapcsolati sivárság általában a megoldatlan negatív érzések miatt jön létre. Nem tudom, hogy jelzed-e számára valamilyen formában ezeket az érzéseket. És azt, hogy fontos számodra? Változást akkor tudtok elérni, ha mindketten tesztek a kapcsolatba. Az is kérdés, hogy a terhesség előtt mennyi erőforrás volt, mennyire szeretettétek egymást? A terhesség alatt ő igényelte-e volna a szexet esetleg más formában? Ezzel akkor mit tudtal kezdeni? Van-e most bármi közös program? Film, kirándulás?
2023. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!