Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehettem volna? Nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehettem volna? Nem is igazán a párkapcsolati részbe kellett vna írni. 2 és fél éve ismerek valakit. Kapcsolatnak indult, majd vége, utána újra, utána megint vége és kb masfel éve újra együtt, mármint akkor azt mondta, legyen laza. Alakult újra

Figyelt kérdés

bemutatott a barátainak, apjának. Aztan ősszel közölte, ugye tudom,hogy ez csak egy laza dolog köztünk? Majd utána ismét kozeledett. Közös kirándulás, karácsonykor látogatás. Aztan pár napja megkérdeztem,H mi van köztünk. Kérdeztem,jól érzem e,H nem jelentek neki semmit. Azt mondta ,nem igaz, de azt gondolok amit akarok.Es semmire sem válaszolt. Azt mondta, erőszakos vagyok,ne kerdezgessem. Neki évek kellenek, hogy megszeressen egy nőt, két ,három, négy év...

És hogy elrontok mindent,mert siettetem, a többiek nem siettettek, és én mindig eroszakoskodok vele. Mondta már, hogy másképp működik,mint a többiek.

Összevesztünk. Haragszik rám


2023. febr. 18. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Azért a kötödés kialakulásához normál esetben nem évek kellenek. Valami tényleg másként működik nála, vagy egyszerűen nem érdekled eléggé.
2023. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Talán a legtöbb ember azt mondaná hogy hagyd a pasit mert felesleges időpocsékolás....

Párommal ilyen helyzetben voltunk mi is. Barátság extrákkal kalandnak indult de persze én már akkor többet akartam tőle. Csajozott...elzavartam aztán béke majd megint elzavartam hogy hagyjon békén ha nem akar komolyabbat. Nála is nehezen alakultak ki a dolgok és ma már odáig van értem meg minden. Ez csak egy példa nem akarlak bíztatni semmire könnyen lehet nálatok is ez a helyzet de az is lehet hogy semmi nem lesz belőle.

2023. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: mennyi idő után ?
2023. febr. 18. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem olyan 2,5 évig kinlódtunk. Én valahogy éreztem hogy nekem ő kell és ne engedjem el. Meg lett az eredménye. Attól még nem biztos hogy nektek is sikerül :( de ha nem akar többet akkor nem kéne mindenkinek bemutatnia.
2023. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Karácsonykor csak úgy eljött meglátogatni, úgy, hogy én az ország másik végében voltam a szüleimnel. Semmi nem történt ,semmi szex. Igaz be sem mutattam,de lejött, meglátogatott. Az is mi,hogy a barátainak baratnojekent mutatott be, míg távoli haveroknak csak egy csaj ismerosekent nevezett meg


Ezeket kérdeztem tőle és kimenekült a beszélgetésbol

2023. febr. 18. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Problémái vannak a kötődéssel valószínűleg az illetőnek,te pedig erőlteted,ami nem megy.

Nem muszáj minden szeretet-morzsát felcsipegetni,mint egy éhes kismadár.

Ha elengednéd a kezét végre, akkor minden kiderülne.Aki szeret,az veled van.

2023. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazad van ,utolsó. Én nagyon szeretem őt. Nehéz ,nagyon nehéz

Én tényleg minden szeretetmorzsaert küzdök...

Kétszer azért lett vége ,mert nagyon szerettem volna , nem tudtam hogy ilyen

Aztán most másfél éve egész jól ment , de nagyon nehéz megélni ,hogy pl csók csak akkor lesz,ha érzelmileg kötődik. Ez van a fejemben ,és néha az a kérdes, hogy ennyire nem vagyok szerethető ? Egy puszit se érdemlek ? Ezek kijöttek most

2023. febr. 18. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az az érzésem, hogy visszaél a szereteteddel, a ragaszkodásoddal. Ebből később komoly gondok lehetnek.
2023. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Magamat hibaztatom.Ha hallgatok, akkor nem lett volna feszültség.
2023. febr. 18. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném, minek? Nem szeret téged, mire várnál 3 évet, arra, hogy jaj már szeretlek, de aztán más baja lenne, mint nem bízna benned, vagy te benne, mert a várakozásban már kikeszitett? Netán elmulnak az érzéseid felé? Nincs jelentősége annak, hogy hova visz, mert nem szerelmes és kár rá pazarolni az érzéseid mert mással lehetséges, hogy már rég boldog lehetnél.
2023. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!