Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuszi95 kérdése:

Visszafogadjam?

Figyelt kérdés

2 hónapja voltunk együtt, amikor egyik este azt mondta hogy nem érez semmit irántam, és szerinte hagyjuk abba. Akkor ott vége is lett. 3 nappal később elkezdett folyamatosan irogatni hogy folyton én járok az eszébe, és hogy elrontotta, és azt is megérti ha többet nem akarok vele beszélni. 3x hívott is, de nem vettem fel. Azt mondta még a szakításkor hogy szerinte nincs közös témánk, és hogy sajnál, de ez van. Az egyik fele sajnál, a másik felét egyáltalán nem érdeklem.


Én két hónap alatt elkezdtem iránta érezni, tény hogy néha voltak olyan pillanatok amikor egyikünk sem szólalt meg de én nem éreztem kínosnak a csendet. Ugyanakkor voltak olyan témák amiket rendesen ki tudtunk beszélni.


Teljesen össze vagyok zavarodva.

Azt mondta szeretne velem beszélni, de én még nem állok erre készen.



2023. márc. 9. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én keresnék mást az biztos. Vagy nélkule vagy mellette, de velem nem fognak instqbilak szórakozni.
2023. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
90%
Röviden: Ne.
2023. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne. Ha már most ki-be járkálna az életedben, mi lenne később? Ha mégis visszafogadod, 1-2 hónapon belül újra eljátszaná ezt. Ez az ember komolytalan.
2023. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha szereted a játszmázást, akkor igen.
2023. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne! Velem ugyanezt eljátszotta az exem. 4 hónap után közölte, hogy nem alakultak ki benne érzelmek és legyen vége. 1 hét után újra összejöttünk aztán kb 2-3 hét múlva én szakítottam, mert éreztem, hogy ez halott ügy és csak az időnket vesztegetjük.
2023. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis! Ugyan minek? Megmondta, hogy mit érez. Nem akadt neki más eddig és jó leszel addig te ezért hívogat, nincs benne változás.
2023. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem.
2023. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem jött össze neki a másik, aki miatt dobott és most megpróbálja magát visszanyalni, mert a semminél jobb vagy. Tiltsd le mindenhol és felejtsd el. Az ilyen csak újra és újra megbánt majd.
2023. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor érezte az a tüzet, mikor már nem voltál vele. Tudom, hogy mindenkinek jár a második esély, de neki ne adj. Ha valaki akkor nem tisztelt, hogy mellette vagy, akkor ha újra adsz, akkor sem fogja.

Nem akarok vészmadárkodni, de lehet más volt tervben, de nem jött össze az avalaki, ezért van a ló helyett jó a szamár is elv.

2023. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!