Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt lehetne bizonyítékként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehetne bizonyítékként venni? Hogy beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha tinikategória szagú a dolog pedig sajnos nem az, 30-asok vagyunk.

Furcsa érzések kavarognak bennem január óta. Akkor találtam egy cédulát nála, hogy x összeggel tartozik az ex nőjének. Mikor mutattam neki, fogalma se volt milyen régről kerülhetett ez ide, etc... Lenyeltem.

2 napja mikor nála voltam, ismét találtam egy ilyen cetlit szintén az exnő nevével. Elkezdte kimagyarázni, hogy az valóban nem régi cetli, és hogy akkor az a nő felkereste hogy vásárol macskatápot (a barátomnál maradt a macskájuk szakítás után), de még nemsokkal rá kifizettette vele azt az összeget.

Nekem azért fura, mert a macskát neki adta már évek óta, sose érdekelte onnantól, most meg kaját vesz neki de visszakéri az árát. De ne aggódjak a városban találkoztak nem a házban. Nem lett megbeszélve ez a dolog még, mert mennünk kellett akkor, de ő azt hiszi elhittem ezt a dolgot és minden ok...


A másik dolog, ami inkább az én gyerekességemből ered, tudom nem is vagyok rá büszke. Rákerestem a nő profiljára, ki volt téve egy videó magáról, amint épp a barátom utcájába sétál be és karattyol valamit, nem is ez a lényeg. A város elég nagy, és pont abba a zsákutcába tart be épp, ahol a barátom lakik. Azelőtt egy nappal pisztolta, mikor én mentem, de ma már le volt törölve neki.


Elég zavaros lett, de hatalmas a káosz bennem.

Mit csináljak, hogy szembesítsem ezekkel a dolgokkal? A videó már nincs fent, és még nekem ronthat hogy mit nyomozgatok esetleg a nő után vagy ilyenek. Oké, nincs a videón a ház, de nekem nagyon abszurd hogy pont az exe zsakutcájába csinál videóposztot, mikor másnap megyek, és a barátom állitása szerint nagyon rég volt már a házban akkor is a maradék cuccaiért.


Hogy lehetne ezt rendesen megbeszélni?


2023. márc. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi a neve a macskának?
2023. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén.
2023. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp őszintén szeretnék vele ezekről beszélni, a tartozásos cetlik még oké, de hogy kérdezzek rá hogy tényleg ott járt-e az ex, mert én titkon lecsekkoltam egy posztjában, ahogy épp feléd tart jó eséllyel?

Szörnyen kellemetlen nekem elkezdeni is...

2023. márc. 12. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ex az nem is olyan ex. Minimum hébe hóba k*rótárs. Őszintén, te is látod a "jeleket", ha nem éltek együtt, akkor simán benne van a pakliban, hogy ő is jár, meg te is jársz. Macska hát... :) Egyébként valami rémlik erről az ex cédulás sztoriról, januárban már kiírtad a kérdést. Azóta mi nem világos még? A pasi mellédumál, összevissza halandzsázik, minden légbőlkapott baromságot kitalál. Könnyen lehet, hogy valami addóságot kell törlesztenie az ex nőnek, ki tudja mi okból.... Vagy a közös program árát felezték meg.. Vagy csak szimplán bevásárolt neki az ex, mikor arra felé ment. Bármi lehet. Az viszont biztosan nem véletlen, hogy az ex az ő zsákutcájában videozgatja saját magát, utána pedig hirtelen tartozásos cetlit találsz. A kettő összefügg. De csak a pasid és az exe tudja milyen módon.

Ha nem éltek együtt, márpedig az írásodból az jön le, akkor szerintem ezt sehogy nem kell megbeszélni. Vágd ki a pasit, akár simán szó nélkül egy telefon hívással, üzenettel, mint a macskát sz*rni.... De komolyan mit szeretnél te egy olyan pasitól, akinek az exével láthatóan valamilyen jellegű kapcsolata még mindig van, ráadásul mindig tartozik is neki? Ilyen után szerintem felesleges nyomozgatni. Lapát és pont.

2023. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!