Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok erről? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és nagyon mérges lettem, mert azt mondta a vita közben, hogy nem vagyunk egy pár, nem vagyok a barátnője, még csak ismerkedünk egymással és csak valaki vagyok, akivel esetleg közös jövőt tevezhet és aki iránt érez dolgokat. Egy hónapja randizunk. Közben az eltelt idő alatt kisbabás videókat mutatott, hogy ilyen babát szeretne velem meg nem akarta, hogy másik férfi legyen a közelemben és válasszak magamnak női edzőt, mert nem akarja, hogy más férfi megérintsen.


Szóval azt találtam mondani, hogyha nem vagyok a barátnőd és nem vagyok számodra senki, akkor ettől a perctől kezdve szabad vagy és jól kihangsúlyoztad, hogy nem vagyok senki az életedben Legyen így.

3 napra rá kibékültünk, erre most azt mondta, hogy ez idő alatt randizott egy másik nővel, mert azt mondtam, hogy vége. Állítólag semmi nem történt. De azért, hogy bosszantson, elküldte nekem a közös képet.

Bár utólag erre is azt mondta, hogy a képen nem az új barátnője van, nem csalt meg, csak az egyik rokona és így akart bosszantani és megbántani.

Egy, nem hiszek neki. Kettő

én nem rohantam máshoz! Mondtam, amit mondtam, de nagyon magam alatt voltam.

Én ezt akkoris mégis megcsalásnak érzem, mert 3 napról beszélünk. És úgy vagyok vele, ha valakit szeretek, nem rohanok máshoz, akkorsem ha olyan dolgokat vágunk egymás fejéhez, amit később megbánunk.Vagy nem hazudunk neki, hogy megbántsuk.


Mi erről a véleményetek?Rettenetesen magam alatt vagyok. Köszönök bármilyen támogató megjegyzést



2023. márc. 12. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled csak. Lenéz.
2023. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ennek így semmi éetelme. Egy mondaton belül a barátnője vagy és nem vagy, van új nője és nincs, randizott es nem randizott. Hülyének néz. Es te hülyének tartod magad?
2023. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval majd a kövi vitánál véletlen randizik még egy nővel? Vagy alapból nem egy jó srác ha 3 nap alatt tovább is állt vagy ha csak féltékennyé akart tenni akkor meg manipulatív. Nincs olyan univerzum ahol bármi amit most mond nem egy hatalmas nagy piros zászló lenne. Mellette még ki is sajátít 1 hónap alatt de neki bármit szabad (az esetben ha készen ott állt egy másik lány)
2023. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép kilátások. Sok boldogságot nektek! Nem látod át a helyzetet, amiben vagy. Őszintén nem tudom milyen komment segíthetne most rajtad.

Minden jelen van a kapcsolatban, amit azzal a bizonyos 🚩 piros zászlócskával illetnek. Tudod a red flag, vagy mondjam, hogy mérgező kapcsolat?


"Összevesztünk és nagyon mérges lettem, mert azt mondta a vita közben, hogy nem vagyunk egy pár, nem vagyok a barátnője, még csak ismerkedünk egymással és csak valaki vagyok"

Kiszámíthatatlan viselkedés


"Egy hónapja randizunk. Közben az eltelt idő alatt kisbabás videókat mutatott, hogy ilyen babát szeretne velem"

Szerelembombázás: indokolatlanul gyors és nagyívű kijelentések.


"3 napra rá kibékültünk, erre most azt mondta, hogy ez idő alatt randizott egy másik nővel, mert azt mondtam, hogy vége. Állítólag semmi nem történt. De azért, hogy bosszantson, elküldte nekem a közös képet."

Felelősség hárítása, érzelmi büntetés.


"Bár utólag erre is azt mondta, hogy a képen nem az új barátnője van, nem csalt meg, csak az egyik rokona és így akart bosszantani és megbántani."

Szánt szándékkal bántás, manipuláció.

2023. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen és toxikus a viselkedése. Nagyon gáz.
2023. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Közben az eltelt idő alatt kisbabás videókat mutatott, hogy ilyen babát szeretne velem" 🚩


"meg nem akarta, hogy másik férfi legyen a közelemben és válasszak magamnak női edzőt, mert nem akarja, hogy más férfi megérintsen" 🚩🚩


"De azért, hogy bosszantson, elküldte nekem a közös képet." 🚩🚩🚩


"csak az egyik rokona és így akart bosszantani és megbántani" 🚩🚩🚩🚩


Hagyd ott még most, ez a pasi egy két lábon járó red flag. Technikailag nem megcsalás, de irtó para és éretlen ahogy viselkedik, én el sem tudnám képzelni, hogy egy ilyen emberrel bármilyen szinten közös jövőt terveztek.

2023. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*tervezzek
2023. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, kapásbol ejteni kell, ezek már nagyon nagy felkiáltójeles baromsagok amit csinált.

Hagyd el végleg

2023. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

- manipulatív

- kiszámíthatatlan

- hisztis

- gyerektervezéssel zsarol

- erőszakos

Ezen tulajdonságok mellett az, hogy megcsalt-e kb annyira lényeges kérdés, minthogy hány millisre nyírja a haját.


Menj, vissza se nézz. Ha bármilyen pozitív érzelmet rápazarolsz idővel eléri majd hogy belészeress, és a lelki szenvedés egész repertoárját fogod tudni mellette megtapasztalni.

2023. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!