Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított,most félig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított,most félig meddig békülne velem , a jelenlegi párját kidobta sok alap dolog miatt,de még is úgy tűnik vele van?!..

Figyelt kérdés

Tiszteletben tartom hogy szakított,úgy se tudtam volna mit csinálni akkoriban. De akkor miért keres még?Elmesélte azt is hogy szakított a jelenlegi barátjával pár héttel ezelőtt,mert hitelből hitelbe megy,meg alkoholizál,cigi,munkahelyekről leszámol meg még pár emberi dologgal "alázta".Már lassan elmúlt egy év azóta,de elvétve keresgél engem. Ma az utam arra vezetett autóval amerre lakik,de ott láttam a ház előtt az autót akivel szakított nem rég(megismerem). De még pár napja tőlem kért segítséget,inkább tanácsot,és akkor aztmondta milyen jó velem nem egyik se volt,mert nem dohányzok,alkalmanként van alkohol,dolgozok becsületesen.

kiemelte a testvérét,szüleit,hogy mennyit emlegetnek,poénból rákérdezett szoktam-e csuklani?

Nem egóbol tényleg,de én úgy értelmezem ha ezeket elismeri,és aztmondja gyakorlatilag jó volt velem,akkor nemtudom érteni,hogy.. miért adott neki egy új esélyt? (gondolom legalább is) egy ilyen embernek.


Kérlek most ne az legyen,hogy akkor nem vagyok túl rajta stb békén hagyom egyébként nem keresgélem én őt.

Legbelül szeretem,tudom nem kellenne nem tehetek róla,talán elmúlik :/

Valamiért úgy érzem lelkileg kötődik felém valamiért,lehet hülye vagyok,de tényleg ezt érzékelem. Tapasztalt emberek véleményét szívesen olvasom :)


2023. márc. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi van, hogy mivel te nem cigizel stb mint az ex ezért keress. De ha jön új alany el is felejt azonnal.
2023. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy bedőlj!


Most éppen az új kanja leszarja, ami miatt oda fordul figyelemért, ahonnan könnyen gyorsan megkapja, és látszólag helyrerakja a lelkét: hozzád!! Ne haragudj, ha nyers szavakkal, de 100% segítő szándékkal mondom: te vagy az aktuális balf*sz, akitől kap egy kis ingyen figyelmet, ingyen léleksimogatást.


NE HAGYD MAGAD! Ez egy idióta hülye p*cs*, aki mellett pokol lenne az életed, örülj, hogy megszabadultál tőle.

2023. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#. Akkor ez elég kellemetlen,ha csak ez miatt :/.


2#. Az utolsó mondatot édesapám is említette egyszer,hogy tönkre tenné az életem.

Meg egy munkatársam szerint,aki ugyan nem ismeri,csak az elhangzottak alapján mondja hagyjam inkább jobban járok,ha netán még is akarna valamit,akkor is hagyjam.

2023. márc. 12. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól mondják, ne talizz vele többet.

1-es voltam.

2023. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze akkor mindenképp ez lesz,nem szabad hagynom.

zűrösnek tűnik akkor kicsit a lány :/ Ha már ti is ennyi infóbol le vonjátok

2023. márc. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!