Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy 3 év után szakítani szeretnék a jelenlegi párommal, mert nem tudom őt kielégíteni?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve együtt vagyunk.

Őszintén szólva szerintem az előző kapcsolatairól kicsit többet beszélt, mint amennyit kellett volna és emiatt óriási komplexusok alakultak ki bennem.

Nagy ritkán tudok neki hüvelyi orgazmust okozni, már nincs is kedvem vele szexelni, szeretkezni..

Tekintve, hogy nem megyek el 2 perc alatt, így nem hiszem, hogy ezzel volna a gond, sokkal inkább az adottságaim miatt.

Sajnos nem születtem herkulesi méretekkel odalent. Az átlagnál valamivel kisebb is. Mindegy annyiszor hallottam már, hogy 1-2 pasijának ekkora meg akkora volt, hogy emiatt egy "méregköd" vagy nem is tudom mi alakult ki bennem. Frusztrált vagyok.


Sokszor egésznap ezen gondolkodom, nyomorultnak érzem magam.

Hiába tanul az ember, képzi magát, sportol, egészséges életmódot folytat, egyszerűen vannak olyan dolgok, amik születéskor vagy már előtte eldőlnek. Sajnos ez egy ilyen dolog. Nem tehetek róla. Viszont arról tehetek, ha olyan emberrel vagyok, aki mindennap erősíti a frusztrációmat.

Tudom, hogy aszexuálisnak is születni kell, de van, hogy már azon agyalok, hogy legközelebb ilyen nővel jövök össze, hogy ne kelljen szexelni, vagy az is lehet, hogy senkivel.



2022. nov. 6. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Már akkor szakítanod kellett volna, amikor az első sztorizásokat elkezdte.

N

2022. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem vagy normális.. azért mert frusztrálod magad olyan miatt, amivel nem is kellene foglalkozni.
2022. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Engedd el hadd keressen nagyfarku pasast

Hulyepicsa

2022. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Először azt vettem észre hogy már én sem tudok elmenni. Majd később már alig állt fel. A múltkor meg az előjáték közben olyan düh féle fogott el, hogy mit égetem itt magam, neki úgy sem jó, csak szánalomból fekszik le velem. Két hete jegeltem a kapcsolatomat, de valószínű hogy a héten szakítok.
2022. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felcsapod az alkarod .
2022. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én azért dobnám ki a nőt,mert tudja,hogy nekem kicsi,és még mesél is az exei méreteiről.Akkor menjen vissza azokhoz.Nem kell mindent elviselni.
2022. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Alapból ez még nem lenne ok a szakitásra..

Viszont most jön a de. 😏

A barátnőd iszonyat bunkó hogy más pasikhoz hasonlítgat, mi francért nem maradt akkor velük?

A másik hogy ez miatt már törést okozott benned, nem tudna működni a dolog. Menekülj ebből a kapcsolatból. Nem kell 100%-ban passzolni a másikhoz, viszont meg lehet beszélni lehet rá megoldást találni..csak ahhoz olyan nő is kell majd. 🙂

2022. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha neked fontos hogy kielégítsd a barátnődet, akkor igen.

De ha nem cseszeget a kielégületlenséggel, akkor nem értem.

Sok nő nem képes kielégülni és csak megjátssza.

De a hasonlítgatás miatt beszélned kell vele hogy fejezze be.

Te tudod neked mi kell!

2022. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"Sok nő nem képes kielégülni és csak megjátssza."


Sajnos ez tényleg így van! Még akkor is, ha a férfi mindent megtesz érte.

2022. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha őt annyira zavarná, akkor már szakított volna, nem? Ha meg nem zavarja, akkor téged miért?
2022. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!