Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült néhány dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült néhány dolog a páromról. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, idilli volt minden. Eltelt néhány hónap és ki derült pár dolog róla. A múltban volt egy abortusza amit nem tudott feldolgozni, emiatt depressziós évek óta. Az elején ezeket a lelki gondokat nem mutatta. Az exe egy világi manus, pia,drog…stb Állítólag járt kurvázni és haza vitt valami hpv-t amitől a páromnak lett egy méhnyak problémája. Az exével néha kommunikál még, mi lassan 3hónapja vagyunk együtt. Egyre nyomasztóbb ez az egész. Igazából ez mind redflag, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Köszönöm előre is a válaszokat.
2023. márc. 12. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Pszichés beteggel semmiképp!
2023. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Eltudod fogadni a múltját? Kész vagy megbeszélni az azokból fakadó problémákat? Van támogatói hálózatod, akikkel az esetleges nehézségeket meg tudod osztani, hogy te ne őrülj meg miattuk? Van erőd tákogatni?


Na ha elfogadod a szerződési feltételeked, akkor hajrá, ha nem, szerintem előbb lépj mint utóbb.

2023. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Mintha mindenki tokeletes lenne. Elarulom, a jo nok ugy csinaljak hogy mindent titkolnak es a szep arcuk mutatjak csak. Ez a lany beavatott mindenbe.
2023. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a pasim engem csalna meg és hozna haza valami nyavaját, utána tuti nem beszélgetnék vele többet.
2023. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Az nálam nem lenne redflag, hogy ilyenek történtek vele. Bárki kerülhet ilyen szar helyzetbe, előfordul. Az viszont nagyon nagy redflag, hogy csak 3 hónap után mondja el ezeket, ki tudja miket nem mondott még el? Én nem igazán tudnék ezután megbízni benne.
2023. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Szinte hallak.. red flag dehát nincs jobb 🤷🏻‍♂️😂
2023. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szerencsétlen múltja van. Ha nem tudod elfogadni, nem vagy rossz ember. Mindkettőtöknek jobb, ha ezt minél előbb eldöntöd. Ha nem vagy nagyon szerelmes, akkor szerintem nem érdemes megalkudni.
2023. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Miért redflag hogy ilyen szerencsétlen multja van? Ebből az egyetlen, hogy még mindig beszélget vele. Én egy ilyennel tuti szóba se állnék többet.


Az meg hogy most mondta el. Mégse lehet ugy kezdeni, hogy "nagyon szerelmes voltam, elfogadtam hogy iszik, sziv, terhes lettem, kikényszeritette az abortuszt (jobbnak láttam nem megszülni) aztán meg az is kiderült, hogy hazahozott nekem valamit, amitől x ideig dokihoz kellett járnom, es amit ráadasul prostitol kapott."

Ezt mind nagyon nehez lehet feldolgozni. Ha te emiatt nem tudod elfogadni, akkor lépj ki, ne terheld még tovább

2023. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdésed pontosan?
2023. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Hogyan tovább? Szakíts vele.
2023. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!