Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha titkolozok a párom előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha titkolozok a párom előtt?

Figyelt kérdés

Facebookon bejelöltem egy csajt akivel nagyon nagyon régen jártam de nem sokáig. Akkor még nem volt FB nekem szoval csak most láttam kb 10-12 év után hogy ismerosnek ajánlotta a Facebook. Ráirtam mert amugy jól kijöttünk anno csak teljesen megszakadt a kapcsolat a szakitas utan és kiváncsi voltam hogy mi van vele azóta. Átlagos dolgokrol beszélunk pl hogy hol dolgozik, hova költözött meg megbeszéltük a régi dolgokat.

A feleségemnek viszont nem emlitettem mert ha megtudja hogy volt barátnőről van szó akkor biztos kiakad, mindegy hogy miért beszélek vele. Már azt sem szereti ha valaki nőnemüvel beszélek aki nem rokon.

Viszont multkor majdnem észrevette és mérges lett hogy gyors kikapcsoltam a telefont mikor bejött a szobába.

Ti mit tennétek a helyemben?

Magyarázkodni nem akarok hogy miért beszélek a volt csajommal mert abbol dráma lenni, viszont amugy mint ember kedvelem, anno nagyon jol kijöttünk.

Találkozni nem fogok vele mert azóta ő is és én is elköltöztem szoval egyebként is nagyon messze lakunk egymástól. Viszont ugy gondolom hogy abban nincs semmi ha neha irok neki.


2023. márc. 12. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy addig kevered a szart, addig patkánykodsz sunyin, hogy ha megtud valamit a feleséged, akkor nem fog neked hinni és ki fog dobni a francba.Igaza is lesz.Mert úgy is viselkedsz, mint egy gerinctelen patkány.
2023. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

A feleséged nem fog neked hinni, ha takargatod a telefonod, talán már most sem hisz.

Előre kellett volna gondolkodni, és választani, mert bizony ha az a fontosabb, hogy az exszel beszélgess, pedig tudod, hogy ebből balhé lesz, akkor te választottad ezt.

A magam részéről így, telefondugdosás után nem hinném el, hogy nem történt semmi, hiszen akkor miért ne mutathatnád meg? Akiben pedig nem bízom, avval nem vacakolnék.

2023. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Azért titkolozól és azért nem akarsz magyarázkodni, mert te jelölted be, te írtál rá, te kerested őt. Vajon miért tetted? Dráma lenne belőle? Nyilván nem ok nélkül. Egyébként az ilyen eseteknél én csak azt nem értem, hogy miért kell titkolózni? Ez valami érthetetlen férfi logika. A női logika viszont olyan, hogy minél jobban titkolózol, annál nagyobb a kombináció és következtetés. Ha valóban nincs semmi és nem is akarsz semmit az extől, nem csak azért mert messze laktok egymástól, akkor ezt eleve rosszul kezdted. Ha teljesen ártalmatlan érdeklődés ez a részedről, akkor igazán elárulhattad volna a feleségednek is, hogy jéé, képzeld ismerősnek ajánlotta a facebook és rá írtam szimpla emberi kiváncsiságból, hogy mi újság vele, hogy van. Lehet hogy dráma lett volna belőle, de csak hirtelen dráma és kis dráma. Viszont ha a feleséged egyszer rájön, hogy egymásnak irogattok, akkor lesz a nagy dráma. Én sem és szerintem senki sem hinné el, hogy ez teljsen ártalmatlan, cél nélküli irogatás, ami miatt telefont kell dugdosni, titkolózni kell, stb.

Az pedig már egy másik lapra tartozik, hogy szerintem is egy utolsó patkány dolog az exek hogyléte felől érdeklődni, a régi dolgokról irogatni. Ehelyett lehet, hogy feleségedtől kellene megkérdezni, hogy milyen napja volt, hogy vannak a szülei, rokonai, kollégái és vele kellene mondjuk beszélgetni akár a régi dolgokról, hogy pl miért lett a feleséged. Talán épp ezen a ponton lehetett volna megemlíteni neki azt is, hogy "jéé megtaláltad az exedet a facebookon és mennyire örülsz neki, hogy nem ő lett a feleséged, nem pedig a hozzáképest semmitérő exek", vagy bármit, bármiről lehetne vele beszélgetni, törödni vele, szerintem!!! Őszintén, mi szükséged van neked egy házasság mellett arra, hogy az exeidről érdeklődj? Akármennyire is jól megvoltatok egymással, mégsem őt vetted feleségül.

Számomra az is gusztustalan hogy magyarázkodni nem akarsz, de dugiban csinálod a hülyeségeidet. Viszont vita, dráma ne legyen.

Ha úgy gondolod, hogy nincs semmi abban, ha néha írsz neki, akkor írj, előbb utóbb ugyis bebuksz az irkálással, akkor majd a feleséged is úgy fogja gondolni, hogy semmi nincs benne? Hmmm... Gratulálok, gerinces ember vagy.........

2023. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Istenem! Mi abban a baj, ha emberi kíváncsiságból ráír az exére? Tiltja a törvény? Tilos néha váltani pár szót egy exxel? Mindenkinek vannak titkai. Én azon gondolkodnék el a Kérdező helyében, hogy a felesége miért ennyire féltékeny. Mert általában az a féltékeny, aki saját magával nem elégedett. Tehát valami miatt nincs formában a feleség.
2023. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Baj ha titkolozok a párom előtt?"


Nekem ugyan nem!

A párodnak is csak akkor lesz baj, ha rájön.

Vagyis vagy csináld diszkrétebben vagy ne csináld.

2023. márc. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy levelezgess hogy vállalod ezzel azt is ha esetleg kidob, mert nem tud neked hinni.
2023. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű vagy kérdező.
2023. márc. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te leszel az első,aki belekeveredik a saját hazugságai hálójába...és meg is érdemled!
2023. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben beállítottál egy fontossági sorrendet.

1. Ex

2. Párod

Ha bármi okból nem tolerálja a jelenlegi az ex-el folytatott bármilyen kommunikációt, alap h máris abbahagyom offolom , ha kell közlöm az ex-el hogy ezért és ezért nem beszélgetek vele. Ez nem ciki. Ő csak az ex. Onnantól, amikortól te ezt titkolva és sunyi módon folytatod, érzelmileg elárultad és kvázi csalod a párod. És jöhet bárki bármilyen maszlaggal, h de hát jogom van meg semmi rossz nem történik és társai, egy a lényeg. A párodat zsvarja vagy sem. És ezt Ő döntse el, ne te.

Szívesen

2023. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!