Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg azt randizas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg azt randizasi problémát, hogy titkolózom?

Figyelt kérdés
Szetetnék randizni, de nem akarom hogy a ferfi sok mindent tudjon rolam. Nem akarom, hogy tudja mit dolgozom, hol lakok, kik a baratáim, van e tesóm és ugy a csalqdomrol se beszélnék. Azt se, hogy elvalt vagyok es van ket gyerekem, meg hogy az apjukat utalom. Ugy összessegebe nem akarnam bevonni az eletembe, csak vele kulon programokat. De többet szeretnek szextol, ettermet, szinhazat stb.

2021. szept. 13. 22:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Legszivesebben az igazi nevem sem arulnam el.
2021. szept. 13. 22:34
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet megoldani, mert nincs senki, aki egy ilyen helyzetbe belemenne, vagyis hogy programokra járjon veled, úgymond lényegében kapcsolatotok legyen, miközben lényegi dolgokat (tul. képp. a múltban elkövetett hibáidat és annak következményeit) ne tudjon rólad.
2021. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod neki: nem komoly kapcsolatot keresel, csak barátság extrákkal. Aztán hivatkozhatsz erre minden olyan témánál, amit nem szeretsz...
2021. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Viszont ugye beszélgetni kell és akkor mar mondanom kell vmt, hazudni meg faraszto es le is lehet bukni
2021. szept. 13. 22:36
 5/29 anonim ***** válasza:
39%

Na, csajok! Amikor itt rinyáltok nap, mint nap, hogy kevés az értelmes férfi, akkor remélem belegondoltok abba is, hogy 100-ből 99 csajnak van valami ilyen szintű kattantsága.


Egyébként kérdező, egy dolgot tehetsz: Ne randizz.

2021. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
És mondd csak, kérdező, fordított esetben te hajlandó lennél ilyen feltételekkel kapcsolatba kezdeni bárkivel is? Hogy semmit nem tudsz róla?
2021. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

#5: "Amikor itt rinyáltok nap, mint nap, hogy kevés az értelmes férfi"


Linkelj már be akár csak egy ilyen kérdést is a közeli vagy a távoli múltból, légy szíves, mert nekem nem rémlik, hogy ilyesmiről olvastam volna. Pedig nem ma kezdtem az idejárást.

2021. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Annyi a red flag mint egy japán kommunista felvonuláson
2021. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

6 szexkapcsolatban nem koteles bemutatkozni meg az életét regelni senki.a kam név is teljesen jo olyannak aki csak használgat. Illetve csak az a jo.


Aki netrol kép alapjan d.gni akar es csak lyuknak nezi az embert akkor ne picsogjon azon h csak lyukat is kap.

2021. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
#8: Japánban mikor volt kommunizmus, te észkombájn???
2021. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!