Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok ég,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok ég, éven belül másodjára egy veszekedés(nem durva dolgok miatt) alkalmával agresszívan nyilvánulna a meg?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt,egy nagyon türelmes, nem kiabálòs, kedves ember alapbòl,kb egy éve is volt egy ilyen szitu, hogy valamit mondtam neki ami nem tetszett és mellettem teljes erejéből földhöz vágta a telefonját, ami aprò darabokra tört.

Aztán most szombaton volt egy veszekedésünk reggel, péntek este elmentünk szórakozni, megünnepelni a válásomat, kikapcsolòdni. Ittunk mindketten, és hát nem voltunk a helyzet magaslatán, ìgy másnap ültünk le megbeszélni.

Nagyon nagy dolog nem történt, csak egy olyan szituáció, amiben a gyerekes duzzogása miatt cserben hagyott(zaklatlak férfiak) és én emiatt orroltam rá.

Mikor elmondtam neki mi történt, miért haragszom rá, azt mondta, nekem semmi nem jò, én soha nem vagyok vele boldog(kb félévente zörrenünk össze, teljesen normálisan viselkedem vele), minden hirtelen szar vele(holott én ezt egy szóval sem mondtam) és hirtelen felkapta a széket mellettem és a mellettem lévő szekrényben vágta idegében.

Én megrettentem, ugyanis megìgérte a telefonos dolog után, hogy ilyen soha többet nem fordul elő. Én pedig anno azt mondtam neki, ha mégis, akkor repül! Megijedtem, felkaptam a széket, és elhajìtottam, és kiabáltam vele(amit még soha nem tettem),hogy takarodj kifelé a lakásból. Elkezdett felöltözni, meg kérdezte hova menjen? Mondom ahova akarsz! Bementem a fürdőbe, zokogtam, reszkettem. Fájt, hogy megszentelt a szavát és ùjbòl ìgy rámijesztett. Aztán bejött zokogva hogy nem akarta, ne haragudjak, engem soha nem tudna bántani.

Sokat beszélgettünk, kibekültünk, megbocsájtottam, de mondtam hogy a következő ilyennél ténylegyleg repül.

A szex és a kapcsolatunk azòta is jò ahogy előtte is.

Viszont van bennem egy félsz, hogy mi van ha egyszer elborul mégis az agya?!Jelenleg félek tőle. Szeretem de hiába mondtam hogy megbocsájtok,itt van bennem, mint egy trauma.

Ti mit tennétek?

30as pár vagyunk.

35N



2023. márc. 13. 12:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

"nagyon türelmes, nem kiabálòs, kedves ember alapbòl"


Nem az.


Azt nem értem, a szex hogy lehet jó, meg hogy szereted, de te tudod. Ha neked ez megfelel.

2023. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Jajjaj... ez ismerős. Igazából dobni kellene, de az nem olyan egyszerű. Nem tudok mit mondani, nálunk is két hasonló eset volt...
2023. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, hogyha azt mondtad azelőtt meg azelőtt, hogy erőszakos, ideges "férfival" nem maradsz, akkor miért vagy még vele?

Meddig vársz, míg neked megy, kórházban kötsz ki, vagy megöl?

Az a baj, hogy olyan buta vagy, annyira nem szereted az életed, saját magad.

"Szeretem őt" jó akkor bocsásd meg 20. alkalom után is, hogy hozzádvágja a Tv-t, belevágja a fejed a falba, oké?

2023. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szepen halad a beetetes projekt. Az indulatkezelesi problemakat nem a bocsanatkeres gyogyitja, hanem pszichologus, esetleg valamilyen gyogyszer. Ahogy idovel mulik a lila kod es mar nem is akar megfelelni neked, akkor mar hozzad fogja vagni ezeket.
2023. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb küldtem el.


Szóval... Csak annyi eszed legyen, hogy ne csináltasd fel magadat, mert nemcsak te kapsz hanem a gyereked is.

Hogy lehet ennyire oda lenni egy farokért nem tudom elképzelni.

Mégha nem is lenne agresszív akkor sem kéne vele maradnod, mert nem értitek meg egymást, veszekedtek, nem illetek össze.

Nemhogy így, hogy ő is a széket dobálja meg te is. Persze, hogy nem védett meg téged a zaklatóktól ő ugyanolyan bájgúnár.

Valaki hogy lehet ennyire vak, hogy ezt nem tudja kikövetkeztetni a viselkedéséből de komolyan?

2023. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nagy dolog nem történt, csak egy olyan szituáció, amiben a gyerekes duzzogása miatt cserben hagyott(zaklatlak férfiak) és én emiatt orroltam rá." - tehát elmentetek szórakozni, téged idegen férfiak zaklattak, ő meg cserben hagyott. És ez nem nagy dolog?? De, az.

Az agresszív viselkedése is. Nem hinném, hogy ez jobb lesz. Az összes bántalmazó mindig zokogva megígéri, hogy soha többé, aztán de. Merthogy, ahogy fent is írták, indulatkezelési problémái vannak, méghozzá súlyosak. Előbb-utóbb te is a keze ügyébe kerülsz.

2023. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Orosz Bernadett (akit összevert a párja), és Lakatos Gabriella (akinek kinyomták a szemeit) is várták a javulást....

Neked sem kellene megvárni amíg elfajulnak a dolgok.

2023. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azért hezitálok, mert ezt a 2 kirohanását eltekintve tényleg soha nem agresszív, soha nem bántott se verbálisan, se testileg.

Azt mondta kitriggereltem belőle, mert az egyik exe egyik napról a másikra dobta a legjobb haverjáért és az van benne hogy esetleg egyik napról a másikra egyszerűen már nem szeretem és szakìtok vele. És ilyenkor ha veszekszünk(hozzáteszem apròságon és tényleg,leg nagyon ritkán) akkor ùgy érzi hogy én már nem szeretem. De minden nap igyekszem kimutatni a szeretetem, észreveszem és megköszönöm ha tesz valami figyelmességet,én is viszonzom.

De most valami letört bennem, és attól tartok, ha megint szóvá teszek valamit,ami esetleg zavar, akkor megint nem tudja helyén kezelni kommunikációval és helyette agresszív lesz.

De amúgy tényleg egy csendes, konfrontáciòktòl mentes ember. Ezért nem is értem ezt a kirohanását. Mert ha megemelem a hangom őt már az is zavarja, igyekszem erre figyelni is.

2023. márc. 13. 13:16
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Rihanna is kapott. xD
2023. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
9-es és ezen mi nevetnivaló van?
2023. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!