Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok szerintetek eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek eléggé férfias, ha a pasi a fantasztikus sex végén olyat mond, hogy "Ah, igen bébi, a sas leszállt!"?

Figyelt kérdés
Ez megerősíttené a rajongásotokat a kemény alfa csávó iránt? És hozzá járulna a jobb párkapcsolathoz?

2023. márc. 13. 12:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, látszik, hogy fogalmad sincs sem a szexről, sem az alfaságról.


Ha bármit is tudnál ezekről tudnád, hogy az igazi alfa nem a szex befejeztével bizonygatjaaz alfaságát egy elcsépelt - ráadásul lopott - szöveggel, hanem szex közben. mégpedig szavak nélkül.


Az, hogy neked a szex befejeztével keménynek gondolt mondatokkal kell kompenzálnod, amiért képtelen voltál orgazmusra juttatni a nőt, csak arról tanúskodik, hogy csicska vagy.

2023. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
66%
aha
2023. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
21 a magadfajták nők közelibe se jutnak nemhogy orgazmusra juttassák őket.
2023. márc. 13. 14:55
 24/42 anonim ***** válasza:
77%

23, hát pedig de, 10 alkalomból 8-9en legalább 1et szoktam okozni.

Aztán elalszom.:D

2023. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretlek".


Ez a "legalfább" dolog, amit a párom mondhat nekem a végén.


Amúgy az megvan, hogy nem léteznek alfák? Nem a legerősebb farkas a vezér.

Van két szülő. Az első alom velük marad egy éves korukig, és segítenek a következő alom nevelésében, és néha tovább is maradnak. Ennyi a falka.


Aki először lejegyezte az alfa farkasokat, az később belátta a tévedését, de már túlságosan elterjedt a magadfajták között :D


Tehát az alfa nem más, mint egy családapa. Viselkedj normálisan, és akkor leszel alfahím.

2023. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
78%
Az összes korábbi válaszolónak üzenném: ez a troll kizárólag azért van még itt, mert ti etetitek.
2023. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
xDDDD
2023. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy pasim aki szex közben ilyeneket mondott, hogy "ohh, yeah, baby, come on" ráadásul annyira gáz akcentussal hogy sokszor alig bírtam ki röhögés nélkül. Annyira égő hogy ezt még senkinek sem meséltem el. Nem is tartott sokáig ez a rilésönsip. :D
2023. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
72%
Én szex közbe olyanokat kérdezek hogy szűz vagy e még meg hasonló xd
2023. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell szex után mondani, hogy "bázis, itt a hatos, az ellenség harcálláspontját bevettük, ellenállást felszámoltuk, hadifoglyokat hátra küldjük, várjuk a további parancsot, vége!"
2023. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!