Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak úgy kérdezem hogy melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy kérdezem hogy melyik fiú csinálja ezt még a barátnőjével amit velem is csinál a barátom?

Figyelt kérdés

Csak úgy kérdezem hogy melyik fiú csinálja ezt még a barátnőjével amit velem is csinál a barátom??

Minden hét elején elkezdi hogy nincs már szerelem köztünk meg hogy nemszeret és hogy szakítsunk, de este felhív aztán bocsánatot kér, megigéri hogy nem lesz ilyen többet meg ilyesmi...

most a hétvége is jó volt pedig,meg köztünk is jó volt minden...

erre meg ma elkezdi megint...

és osztálykirándulásra megy és ott inni is fog meg ki tudja ahelyett hogy velem lenne...

és mindig csak játszik a haverjával


2010. okt. 6. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor visszakérdezek: melyik lány HAGYJA, hogy a fiúja ezt csinálja vele?
2010. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha van szex, akkor amiatt...

de ez csak az én véleményem:/

2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ilyesmi nálunk is volt, csak a csaj csinálta :S

1-2 héttel késöbb szakítottunk :(

2010. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért, mert egy antiszociális barom...és te is az vagy hogy nem hagytad még ott
2010. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amugy is mindenki olyan lenne vagy nem tudom

....

elég barom az aki írta

és csak annyit kérdeztem hogy ki az aki ezt csinálja még vagyis hogy másoknál is van ilyen??


egyéb véleményt nem kérek

2010. okt. 6. 19:13
 6/8 anonim válasza:
Szerintem bizonytalan. lehet hogy benned nem bízik. vagy kitudja..
2010. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másokkal talán EGYSZER megteszik.
2010. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a kérésed felesleges. Biztos vannak még iylen párok, de mint előttem is írta valaki, az életrevalóbbakkal csak egyszer teszik meg. Vagy kétszer, ha engedékenyebb a zsarolt fél.
2010. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!