Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők mindenáron megváltoztatni a férfit, ha már nyeregben érzik magukat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy az elején még a randi időszakban ugye fel sem merül a kérdésben vázolt szituáció.

Aztán ahogy telnek a napok, pár hét/hónap után már:


-miért ezt a nadrágot veszed fel, vehetnél már normálisabbat (hónapokig nem volt gond vele)

-miért nem csináltatod már meg a fogad (heteken át észre sem vette, hogy le van törve egy gyufafejnyi a B23-ról)

-miért nem mész már el normális fodrászhoz (hónapokig állítólag tetszett a fazon)

-miért nem cseréled már le a csengőhangod, tök gáz (ki nem szarja le, hogy hogy csörög a telefon)

-miért nem villával eszed a rakottkrumplit (...)

-jó lenne, ha már végre átrendeznéd a hálót (két hónapig semmi gond nem volt vele)

-jó lenne, ha minden hétvégén nem járnál el a haverokhoz, mert nem marad idő közös programokra (a hétből 6 és 3/4 napot a munkaidőn kívül a párkapcsolatunknak szentelek, szombat vagy vasárnap délután szoktam pár barátommal 2-3 órára összeülni)

-jó lenne, ha nem költenél annyi pénzt a kütyüidre


Na és ez volt, amire azt mondtam neki, hogy szerintem ennek a kapcsolatnak akkor itt teszünk pontot a végére.

Az első pár randizgatós, együttalvós héten ezek nem számítottak problémának, aztán ahogy nyeregben érezte magát, egyből minden baj lett.

Hozzáteszem én semmit nem tettem szóvá, mert elfogadtam olyannak mint amilyen az első találkozásunk, és az az utáni alkalmakkor volt.


Azért írtam többesszámban a kérdést, mert néhány korábbi kapcsolatomban ilyen-olyan formában éreztem hasonlót. Mintha a nőkbe genetikailag kódolva lenne, hogy márpedig úgyis "megtörik" majd a férfit, és olyanná formálják amit megálmodtak.


2023. márc. 14. 02:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Mert gaz vagy tesi. Azert. Ez ultra gaz.


N

2023. márc. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A gáz az, hogyha férfiként nőnek adod ki magad, vagy nőként ilyen szemetes kukákban turkáló emberekre jellemző stílusban kommunikálsz.
2023. márc. 14. 03:03
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

A nőd ilyen és egyszerre minden nő ilyen? Szép 🤣🤣.

N 31

2023. márc. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

😥 bocsanat.


😂😂😂😂😂😂


Cizellalom kulturaltan mert az elozo gaz volt. Tehat:

( Van itt paragrafus jel ?? ) Nincs.


Tehat semmi komoly szandekod nem volt a novel de betetted neki es ez csak neki szegyen? Nem. Ez neked ez is szegyen nem csak egy nonek.


Es gaz ha nem csinaltatod meg a fogadat!

A haloszoba berendezesebe ha nem kozos valo igazad van nem szolhat bele. De akkor ne is fekudt volna bele.

2023. márc. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

eeeeeeeeeeeeeejjjj kerdezo hogy a kalkuttai szent terez anya aldja meg a lelkedet !


Csinaltasd mar meg a fogadat!

Forditva neznel butan ha a nonek hianyozna egy darabka belole.


27n

2023. márc. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván ahogy egyre bizalmasabb viszonyba kerültök, egyre nyíltabban fogtok beszélni dolgokról. Ez mindenféle kapcsolatban így van.
2023. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha mindenkinek ennyi baja van veled, akkor lehet tenyleg gaz vagy :) Nemtom, az en baratom pl nem szorult ra, hogy teljesen at kelljen alakitanom.

Mondjuk a csaj is olyan lehetett, ha osszeallt egy torott fogu, szarhaju igenytelen izevel.

2023. márc. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezeket elképzeltem női hanggal 😅😅😅 qrvajó! Köszi! 👍
2023. márc. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Honnan tudod hogy igénytelen? Nem is láttad. Az hogy a haja hogy néz ki, még azt sem tudod. Tegyük fel, ha a fazonnal volt a baj, már ott bukik, mert az szubjektív, hogy tetszik e vagy sem.

A törött fog, az már más tészta. Attól függ, hogy mennyire látszik, milyen mértékű, de még az sem igénytelen, ha amúgy egyébként ápolt fogai vannak. Nekem elől az egyik fogam nem úgy áll ahogy kéne. Nekem speciel semmi bajom nincs vele.

Valamiért az ilyen fajta nőket vonzod. Majd csak találsz valakit, aki nem ilyen lesz hanem elfogad.

Persze ahogy a kapcsolat halad előre úgy egyre jobban nyílik meg a másik előtt, viszont a határok fontosak így is.


A kérdés max ott csúszott el, hogy nem azt írta hogy néhány vagy egyes nőknek, hanem úgy alle.

2023. márc. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg megalkuvassal, lo nincs alapón van a pasival csak.
2023. márc. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!