Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én értékelem túl a sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én értékelem túl a sex jelentőségét? Vagy már csak engem is megváltoztatott ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Öt és fél hónapig tartott a kapcsolatom egy férfival, akivel már a legelején is problémák merültek fel. Az első két hónapban nem volt köztünk sex, mert én voltam úgymond az első igazi kapcsolata amiben testiségek is lettek volna. Tehát nem volt tapasztalt sexuális téren, de már volt benne része. Ezekben a hónapokban minden alkalommal mikor kezdeményezett nálam, sosem jutottunk tovább a csókolózásnál, még csak megérinteni sem mert engem. Nagyon-nagyon türelmes voltam vele, azonban mivel a párom volt és kívántam őt, két hónap után nem bírtam tovább a hajnalokba nyúló agyalásokat és önmarcangolásokat emiatt, ezért szakítottam vele. Őszintén elmondtam hogy mi bajom volt vele, aztán szélnek eresztettem mert tudat alatt önértékelési problémáim kezdtek lenni. De annyira hiányzott nekem ez az ember, hogy miután felkeresett ismét kibékültem vele. Mert ő az a férfi akivel eddigi életemben legjobban megtudtam értetni magam, minden téren egyeztünk, kivéve a sexet. Nos a kibékülésünk után sem történt semmi, hiába próbálkoztunk mindig feszültté vált. Nem voltak problémái fizikai téren mindaddig, míg az együttlétre nem került volna a sor. És egy újabb nehéz két hónap következett, amely lassan de biztosan teljesen tönkretett engem…Minden nap cikkeket olvastam a sexről, hogy mennyire fontos e ez egy kapcsolatban, hogy mi a teendő ha a párod nem képes kielégíteni a kapcsolatban. Vagy hogy egyáltalán létezik e sex mentes kapcsolat, és működhet e.

Azonban mindig ugyan arra a kiinduló pontra jutottam, teljesen beszippantottak engem az interneten talált cikkek, és vele töltött rossz emlékeim világa. Teljesen összezuhantam a gondolattól, hogy az a férfi akit életemben először képes voltam az igazi érzelmeimmel szeretni, sosem fog örömöt okozni az ágyban.

Az önértékelésem még jobban elindult a meredek lejtő felé, olyannyira hogy már önmagamhoz sem akartam hozzáérni azóta hogy kibékültünk. Ebből pedig egy újabb szakítás lett, mert már nem volt türelmem ahhoz a mindig lefutott körhöz. Belefulladtam azokba a próbálkozásokba, az órákba nyúló csókolózásokba, és abba hogy hiába teremtek neki komfortos hangulatot, és kommunikálok vele felnőttek módjára, ennyi idő után sem történik változás. Pedig ő is láthatóan nagyon akarta, és nagyon próbálkozott. Már mindenre gondoltam…Kiskori trauma, biszexualitás, pánszexualitás. Na meg persze hogy velem van a baj.

A szakítás után, átfogalmaztam magamban mindent. Arra gondoltam, hogy lehet csak én nagyítom fel a sex fogalmát, és igazából nem is kellene dominálnia egy kapcsolatban ennek. Hogy lemondok a testiségekről miatta, még ha nem is leszek teljesen boldog mellette, majd egyszer megszokom, mert szerettem. És mivel három a magyar igazság, ismét kibékültem vele. És akkor megtörtént a csoda. Lefeküdtünk, habár az első teljesen zökkenőmentesen ment, a többi ismét nehezebb volt. Ha elterelődött a figyelme, akkor egyből a teste is reagált rá, olyankor pedig hosszú-hosszú percekig küzdeni kellett azért hogy újra a sexre tudjon koncentrálni. De én eddigre már teljesen más voltam. Állandóan szégyelltem magam a sex miatt, én sosem kezdeményeztem mert kínosan éreztem magam, és ha megérintett volna, inkább gyorsan eltereltem a gondolatát valami okos módszerrel. Baromi cikin éreztem magam, állandóan kínzott a gondolat, hogy talán csak miattam csinálja ezt, pedig láthatóan élvezte a dolgokat. Mégis mindig ez az érzés telepedett rám, ami lehet részben igaz is volt.

Ez a koncentráció vesztés nála, és rendkívüli figyelmet igénylő előjáték ami olykor már az idegeimre ment, a tegnapi napig is fennállt. És tegnap volt màr az a nap, amikor tényleg azt mondtam hogy elegem van!

Ismét egy több óra hosszát igénybe vett előjáték után, ami igazából csak azt foglalja magába hogy én érintem őt és csókolom, ismét kudarca fulladt a sex esélye valamiért. Ekkor pedig eszembe jutott, hogy akkora erőbedobással próbálkoztam nála, hogy én teljesen elfelejtődtem. Utoljára januárban ért hozzám, mert mindig ő volt a középpontban.

Ezért tegnap feldúltan magára hagytam, majd némi zokogás és önpusztítás után mikor lenyugodtam leírtam a gondolataimat neki újra, és hogy véget akarok ennek vetni. Mert még túl fiatal vagyok ahhoz hogy a sexuális életem belefulladjon egy ilyen kapcsolatba, még ha hiányozni is fog, aztán majd egyedül maradok.

Mit gondoltok? Túl hamar adtam fel? Tényleg fontos a sex egy kapcsolatban vagy én látom már túl zavartan a dolgokat? Változott volna ez nála valaha is?



2022. márc. 7. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted. Nem a te dolgod az ő problémáját kezelni. Menjen pszichológushoz, gyakoroljon prostin.
2022. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Félig beleroppantál ebbe. Kezdj el magaddal foglalkozni, szedd össze magad lelkileg, testileg. A lényeg, hogy azt csináld, ami neked jó.

Amikor ezzel megvagy, olvasd vissza a kérdésed és tudni fogod a választ.

30N

2022. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Ha sehogy sem akar működni a szex, az a kapcsolat felejtős, ezzel majdnem mindannyian így vagyunk. Fogsz találni olyan srácot, akivel jól mennek a dolgok ilyen téren is.

Egyébként meg ne befolyásoljon, hogy a többség mit hogy csinál, ugyanis te ettől nem fogsz másként működni.

2022. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Könnyebb lenne az elengedes, ha szexkapcsiba lepnel valakivel, meg ha nem is szereted csak tetszik.
2022. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon sok esetben van tulertekeleve a szex, nagyon sok kapcsolatnak már csak ez a mozgató rugója, mert úgy vannak vele, ha ez az egy jó, akkor egymásnak vannak teremtve és egyébként hiába fos minden más, az mellékes mert hat ha a szex jo, akkor össze illenek.

A te esetedben érthető volt a szakítás, ez nem igazán normális, valószínűleg valami frusztrációja lehet, de ezt nem a te dolgod megoldani.

Ha lettel volna olyan fontos neki, változtatott volna rajta magatol, ha megkered erre illetve ha neki igénye lett volna rá.

Jól dontottel.


23N

2022. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A szex fontos! Más 5 hónapig ezt nem csinálta volna, a gond vele van, és neki is kell megoldani, te ehhez kevés vagy.
2022. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
A szex az egyik legtúlértékeltebb dolog a világon, és egyes emberek beteges dolgokat produkálnak a hiányától. Ami külső szemmel persze viccesnek tűnik.
2022. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Az tény, hogy túl van értékelve a szex, nem is kicsit. De amiről írsz, az normál embereknél meg már a másik véglet.

Én nem vagyok ilyen téren "normál ember", a párkapcsolatnak elsősorban az érzelmi részét igénylem, azt a fajta egyezést, ami köztetek volt, bevallom kicsit irigykedve is olvastam, mert én sajnos még nem találkoztam ilyen férfival. Mármint olyannal, akivel az érzelmi kötődés, lelki társ érzed, hazataláltam érzed megvan, de szexelni "nem kell" vele, maximum havonta 1-2-szer. Többnyire vagy az egyik, vagy a másik hiányzik.

2022. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

*érzed=érzés

*érzed=érzés

2022. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatbol mondom hogy amelyik ferfi gazos, az kotodessel, torodessel, beszelgetessel kompenzal. Kis penisz, impotencia, csorosag, rondasag, önbizalomhiány stb. Amint valtozik a helyzet es megoldja a problemait, mar nem lesz kedves es megy csajozni. Tapasztalat. Mindig normalis, kiegyensulyozott pasival gyere ossze akinek vannak lehetosegei mas nokkel is, nem csak te. Ez biztositja hogy nem csak ugrodeszka vagy potlek vagy.
2022. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!