Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők mindenáron megváltoztatni a férfit, ha már nyeregben érzik magukat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy az elején még a randi időszakban ugye fel sem merül a kérdésben vázolt szituáció.

Aztán ahogy telnek a napok, pár hét/hónap után már:


-miért ezt a nadrágot veszed fel, vehetnél már normálisabbat (hónapokig nem volt gond vele)

-miért nem csináltatod már meg a fogad (heteken át észre sem vette, hogy le van törve egy gyufafejnyi a B23-ról)

-miért nem mész már el normális fodrászhoz (hónapokig állítólag tetszett a fazon)

-miért nem cseréled már le a csengőhangod, tök gáz (ki nem szarja le, hogy hogy csörög a telefon)

-miért nem villával eszed a rakottkrumplit (...)

-jó lenne, ha már végre átrendeznéd a hálót (két hónapig semmi gond nem volt vele)

-jó lenne, ha minden hétvégén nem járnál el a haverokhoz, mert nem marad idő közös programokra (a hétből 6 és 3/4 napot a munkaidőn kívül a párkapcsolatunknak szentelek, szombat vagy vasárnap délután szoktam pár barátommal 2-3 órára összeülni)

-jó lenne, ha nem költenél annyi pénzt a kütyüidre


Na és ez volt, amire azt mondtam neki, hogy szerintem ennek a kapcsolatnak akkor itt teszünk pontot a végére.

Az első pár randizgatós, együttalvós héten ezek nem számítottak problémának, aztán ahogy nyeregben érezte magát, egyből minden baj lett.

Hozzáteszem én semmit nem tettem szóvá, mert elfogadtam olyannak mint amilyen az első találkozásunk, és az az utáni alkalmakkor volt.


Azért írtam többesszámban a kérdést, mert néhány korábbi kapcsolatomban ilyen-olyan formában éreztem hasonlót. Mintha a nőkbe genetikailag kódolva lenne, hogy márpedig úgyis "megtörik" majd a férfit, és olyanná formálják amit megálmodtak.


2023. márc. 14. 02:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Egy párkapcsolatban meg kell szabni a határokat, amelyek ha nem egyeznek, érdemes szakítani. Sok olyan tulajdonság van, ami csak idővel derül ki, hiszen a rózsaszín ködben sokkal több mindent elnéznek az emberek.
2023. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

1. Ez nem minden nőre igaz ilyen formában.

2. Vannak dolgok, amiket nem azonnal vesz észre az ember, vagy észrevette, csak nem tudta, illik-e felhozni... sztem pont az ilyen bőr- meg fogproblémáknál nem kellene hisztizni, ha a másik felhozza. Max. visszaválaszolsz, hogy "nekem ez így oké" vagy "most nincs pénzem rá".

3. A ruhakérdéseknél nagyon nem mindegy, hogy milyen körülmények között hangzik el ez. Volt páromnál pont előkerült ugyanez a vita, hogy miért kérem, hogy cserélje le a pulcsiját, amikor két héttel ezelőtt nem volt vele gond... csak éppen 2 héttel ezelőtt a SPAR-ba ment le a sportpulóverében, akkor meg a Vígszínház előadására akart abban menni...

2023. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

Én nem akarom, engem akarnak folyton megváltoztatni.

N

2023. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

A szekálást én sem szeretem, amikor kb minden baj. Ilyenkor felmerülhet, hogy nem is szereti a férfit, hanem már minden baj.


Külső szemmel nézd végig a felsorolásod. Ezekből az látszik, mintha nem lennél jelen a kapcsolatban, mert neked csak a kiszolgálás része kell, hiszen ezzel "eddig sem volt baj".

Egyébként a javarésze a felsoroltaknak a te érdeked is. A nő igényes, de ezt lekezelően kommunikálja, és így várja el, hogy a másik lépjen. Gondolom ő halálra sértődne, ha ővele ilyen hangnemben beszélnének.


Szóval én a nő érvelését is megértem, de a férfi oldal kiakadását is.

Sajnos van az egésznek egy "anyuka vitatkozik a tinédzser fiával" hangulata. És ez elgondolkoztató, hogy a nő szeret-e így viselkedni, vagy pedig a férfi tojik mindenre, és váltja-e ki ezt mindegyk nőből pont ezekkel.

2023. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
4 éve vagyok együtt a férjemmel és az általad felsorolt dolgokba soha nem kötöttem bele. Teljesen leszrom akár azt is, hogy a haverokkal jár sörözni, ha velem minőségi időt együtt tölt. Az meg, hogy hogy eszi a krumplit meg milyen a csengőhangja van egyáltalán nem érdekel.
2023. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki kérdező, hogy valaki a belsődbe szeretett bele, és kívülről meg próbál kikupálni téged, hogy valahogy azért kinézzél mellette.
2023. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%

Igy van! Bocsi veletlenul a piros es nem a zold pontot nyomtam meg :(


A kerdezo egy trampli es ez total gaz. Igenytelen. Nemhogy orulne hogy egy no szereti es igenis szeretne ha kinezne valahogy.


Mert a feszes pipi husi kene a kerdezonek persze. Elvaras az van. O meg egy nagy nulla, ahogy kinez a leirasbol. A csunya bacsi akit nagy ivben kerulnek az utcan 😥

2023. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!