Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ez most szerintem paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ez most szerintem parasztság a részéről?

Figyelt kérdés

Üdvözlet kedves GYK-ás emberek.

A párom a mai nap ünnepli a születésnapját.

Még reggel megvette a sütni valót és söröket, meghívta néhány barátját.

A munkahelyén ünnepli. Eddig ezzel nincs is gond.. de!

Engem nem hívott meg, azt mondta, hogy a gyerekkel nem tudok majd boldogulni, sírni fog stb

Pedig ez nem igaz.


A főnök kisasszonyt(Bözsi legyen a neve) persze meghívta, vette neki is külön whiskyt.

Nem is az, hogy zavar, de még reggel monda hogy, ne maradj itt, egész estig, majd hivlak én, hogy jöjj értem.

Tegnap nagyban mondta, hogy majd jó lesz jön a gyerek keresztanyja is stb stb jól ellesztek majd /persze nem jött el/


Bárhova bármilyen eseményt rendezünk a Bözsi ott van! A kicsi születésnapjára is meg akarja hívni.


Persze bevallom fenyegetve érzem magam, hisz szebb nálam.

A párom úgy "viccből" simizgeti a fejét, puszit nyom a fejére, megöleli stb


Ez ótvar nagy genyaság


Bocsi a fura leírásáért de kinek sírjak?

Ő meghallgat de olyan stílus hogy hagyom hogy mondja majd elmúlik a haragom



2023. márc. 16. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szerintem sem okés. Ha én a helyedben lennék, ott hagynám. Nem értem milyen viselkedés ez, hogy puszilgatja, meg ölelgeti. Nem volnék meglepődve, ha több is volna köztük.
2023. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szép kis apa ez is.
2023. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutna ölelgetni, puszilgatni a főnökömet. És bár nincs gyerekem, de ha csak nem szoros baráti kapcsolatról van szó, azt se értem ott mi keresni valója lenne. Ha meg a párom mások előtt ilyen kellemetlen helyzetbe hozna, már nem igen lenne a párom. 🙄
2023. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fèltèkeny tipus, de bizony ez a pasi hamar lapátra kerülne. Mindennek van egy határa, amit ha nem tud tiszteletben tartani akkor ott az ajtó ès lehet menni.
2023. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a csajra lennék mérges, hanem arra a patkányra, akit a ferjednek hivsz. Komolyan ez volt a legjobb? Nőként fogom a fejem, hogy milyen idióta nők vannak…
2023. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem teljesen értem a helyzetet.


Ami nekem nem zavaró, ha a férjem a céges kollégákkal egyedül ünnepli a szülinapját. Ha van ilyen szokás, akkor tegye ő is, nyilván semmi keresnivalóm arra. Nyilván munkaidőn kívül, pici gyerekkel megvan a véleményem róla, ha ilyet kell csinálni egy munkahelyen. Hacsak nem szuper, szuper fizuval, akkor megkérdezném, hogy nem akar-e váltani, mert ez egy 10 fős csapatnál 10 esti csapatépítő.


Az nem érthető, hogy Bözsi miért van meghívva hozzátok, ha nálatok buli van, ahogy a férjed kapcsolata sem normális főnök-beosztott kapcsolat vele.

Ha ez a munkahelyen alakult ki, akkor én nem tolerálnám, ha korábbi barát volt, akkor is szólnék többször.

2023. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beleválasztottál te is rendesen. Késő bánat. :(
2023. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugy ahogy van, nagyon nincs rendben. Senkitol nem varhato el, hogy toleralja.
2023. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen barátok a főnökével.

A többi munkatársa nem ölelgeti, sőt meg sem érintik.


Végül csak 3 órát buliztak. A többi 2 órát az unokatestvére lakásán töltötte.

2023. márc. 17. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!