Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnatok segiteni ,velemenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni ,velemenyt mondani?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok 3 1/2 eve egyutt vagyunk a baratommal aki 25 eves. Most sikerult osszekoltozzun egy fel eves hazujitas utan

,hogy minel kenyelmesebb feszket teremtsunk magunknak. Minden szep es jo volt par napig amig aztan kezdodott a problema. Dolgozunk mindketten ,o csak delelotti muszakban 4ig en pedig felvaltva 4ig vagy este 8ig. Meg nem telt el joforman egy kerek honap,en ugy kepzeltem el ,hogy ha vegre csak magunkra leszunk kihasznalunk minden idot arra legalabbis most mikor meg minden olyan friss,hogy elvezzuk egymas tarsasagat amikor mindegyikunk hazaer egy munkanap utan,fozni egyutt,dumalgatni,osszebujni,filmet nezni ,edzeni menni es persze hetvegeken baratokkal osszejonni nalunk is ha mar vegre lehet,mert eddig mindig mi mentunk a baratokhoz de nem igy alakult a dolog,mert a kedves parom par nap utan kezdte,hogy kimegy a fiukkal,elmegy edzeni az egyik baratjaval,hivtak merkozest nezni este 10kor ejfelig mikor reggel kene menni dolgozni ha akarok menni en is jo ha nem o megy,azutan pedig hogy jonnek hozzank a fiuk merkozest nezni megint este 10kor ejfelig mikor en 9kor erek haza a munkabol hulla faradtan,akkor ismet ,hogy megy a fiukkal ejfelkor meglepit csinalni az egyik baratnak ,mert szulinapja,ha van kedvem menjek en is errefel kesobb irja az egyik ,,barat,, a csoportjukra,hogy lanyok nem jonnek es nem ertettem meg miert,mert vegul tenyleg csak elment,osszekonfettiztek az autojat a szulinaposnak es haza is jott...es ez kb 3 hete igy mukodik idonkent nagy nehezen meg, meg meg neztunk egy filmet vagy egy merkozest kettesben es en pedig ilyen egyedul nem ereztem magam soha ahogy most erzem . Ellatom a hazat,ahogy csak idom van fozok is,idonkent ,hogy oszinte legyek meg o is valamikbe besegit de egyaltalan nem igy kepzeltem el az eggyuttelest. Faradtan hazerek,lehet nekem pont arra lenne szuksegem ,hogy lefurodjek es egyszeruen az olebe bujva megbeszeljuk a napi dolgokat ,erezzem magam biztonsagba,szeretve errefel hazamegyek es ott egy fiu sereg,mert merkozes lesz vagy epp o keszul menni ,mert merkozes lesz,vagy meglepi lesz vagy tudja a jo eg meg mi lesz es igy mar nem egyszer egyedul bujok agyba fiatal nokent ,mert o ugyebar el vn foglalva mas dolgokkal...de ha probaltam mondani szepen is csunyan is,sirva is kiabalva is,hogy ez nekem igy nem jo, az volt a valasz ,hogy mi olyan nagy dolog ha o tolt a fiukkal 2-3 orat es mondtam ,hogy nem az a bajom ,hogy programot csinal veluk hanem ,hogy allandoan csak roluk szol ,persze nem minden nap de ha 3 merkozes van egy heten mindig ossze kell gyulni valahol es azon kivul meg talalnak mas programot amiert talalkozzanak ,hogy en mikor mar hallom azt ,hogy a ,,fiuk,, egnek all a hajam es oszinten ugy erzem ,hogy a kapcsolatunkat hanyagolja es mindha most hogy egyutt lakunk ,ott vagyok neki es ezzel o megoldott minden problemat ami a kapcsolatunkat illeti. Volt meg egy dolog...szerette volt ,hogy elmenjunk 2-3 napot sizni ket baratjaval. Mondtam ,hogy nem nagyon sikerulne kivegyek szabadnapot hetkozben es nagyon faradtnak erzem magam de ha akar menjen o de azert megkernem ha lehet nem ugy ,hogy par napra messzire hanem ugy reggeltol estig vagy 2 napot,mert van a kozelbe ahova mehetne ugy ,de kitort a botrany ,hogy o ugy nem megy. Teltek a napok, azt mondta ,hogy el fog menni ahogy o tervezte igen am de ugy adodott ,hogy az egyik barat visszamondta es maradt a masik aki azt mondta ,hogy vegul a kozelbe fognak menni ugy ahogy en is meg kertem es akkor mar ugy jo volt neki is de csak ha a baratja ajalta fel az otletet es persze en csak ugy tudtam meg ,hogy vegul mi lesz ha rakerdeztem,mert magatol nem jott ,hogy tudassa velem. Mivelhogy igy sok minden osszegyult elhataroztam ,hogy le kene ulni beszelgetni kicsit,meg is kertem ,hogy jojjon utanam este a munkaba,hazamenve vacsorat keszitsunk es megbeszelni a dolgokat es beleegyezett de meg mielott jott volna irt egy uzenetet,hogy este 10kor van merkozes johetnenek a fiuk es hogy az egyik hozna a parjat is...azt hittem ram borul az eg. Persze mind soha most azt mondtam ,hogy nem jon senki ,kiborultam hogy o engem tenyleg semmibevesz. Vegul otthon leultunk szepen es volt egy hosszu beszelgetesunk,sirtunk kibekultunk,azt mondta ,hogy o engem nagyon szeret es velem kepzeli el tovabbra is az eletet es hogy megprobaljuk ,hogy egymast tegyuk prioritaskent senki/semmi mast es ugy nezett ki ,hogy minden szep es jo lesz a tegnapig vagyis meg 24 ora nem volt eltelve a beszelgetesunktol mikor o persze elment sizni en pedig munkabol elmentem edesanyamekhoz tudvan ,hogy o ugy sincs otthon es mivelhogy en csak utolso pillanatban tudtam meg h o csak ugy reggeltol estig megy en mar azelott ugy terveztem ,hogy a szuleimnel alszom ne legyek egyedul es ezt en mondtam neki. O mivel hogy delutanra hazament megkerdezte tolem na vegul szuleimnel alszom vagy haza megyek es en oszinten azt mondtam ,hogy meg nem tudom,mert igazan az azelott esti beszelgetesunk miatt akartam ,hogy ereztesse velem hogy haza var es velem akar tolteni idot ahhoz ,hogy kinyogje ,hogy szeretne tudni, mert lassa ha hivhatja a fiukat egy sorre vagy mi legyen...szavak nelkuk maradtam egyszeruen es csak annyit mondtam ,hogy maradok a szuleimnel amire azt mondta ,hogy de ha jonnek is a fiuk azert en attol meg hazamehetek. Vegul a fiukat sem hivta de en sem mentem de hogy lehetseges ,hogy meg 24 ora nem volt eltelve ,hogy zokogva mondta nekem ,hogy igy meg ugy es megegyeztunk dolgokban es errefel ismet a ,,fiuk,,... Kerlek benneteket segitsetek es mondjatok meg velem van a baj vagy mit tudnak en csinalni,hogy valahogy megoldodjon a helyzetunk,nagyon szeretem de ugy erzem ,hogy mar nem birom igy folytatni. Tudom en sem vagyok tokeletes de nem ertem miert viselkedik igy,vagy en akarok tul sokat, probaljak hagyni neki tobb teret,meg van ijedve az osszekoltezestol vagy nem tudom,barmilyen velemenyt meghallgatok foleg azoktol akik esetleg tapasztalatbol mondananak valamit... Elore is koszonom



2023. márc. 17. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az van, hogy ő 25 éves fiatal férfi.

Az meg ezzel jár, mármint aki társasági ember és vannak barátai.

Kössetek kompromisszumokat.

Legyen mondjuk 3 este mikor barátokkal van, 3 este meg csak veled kettesben. 1 meg mondjuk egy közös barátozás, kikapcsolódás.

Azt nem javaslom hogy nagyon le akard majd korlátozni, mert azzal idővel csak elüldözöd magad mellől majd. Ő nem az a típus lehet aki úgy tervezi a napjai jó részét, hogy csak veled kettesben romantikázni.

Próbálj te is ebben az időben énidőt tartani, pihenni, barátnőzni.

Ettől még biztos szeret, és hát nem csajozni jár. Szóval legyél kicsit megértőbb. Szerintem.

33N

2023. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Leírom a válaszomat, amit szokás szerint lehet lepontozni, töröltetni!


23 éves lány, minek van egy fiatal sráccal, aki csóró is? FÉRFI kéne neked.

2023. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Értékrendbeli különbségek vannak nálatok. Az exemnél ugyan ez volt csak fordítva ő volt a lány és egyfolytában szervezte magának a programokat, engem meg se kérdezett. Folyton haverokkal ment ide oda. Az ilyen még nem érett egy komoly kapcsolatra.


Komprumisszumot kell kötni, hogy mindenkinek meglegyen az én ideje. Ha ez nem megy, nem illetek össze.

2023. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"de hogy lehetseges ,hogy meg 24 ora nem volt eltelve ,hogy zokogva mondta nekem ,hogy igy meg ugy es megegyeztunk dolgokban es errefel ismet a ,,fiuk,,..."

Úgy, hogy azt mondta, amit hallani akartál, de nem gondolta komolyan.


"meg van ijedve az osszekoltezestol vagy nem tudom"

Semmi ilyenről nincs szó.

Úgy viselkedik, mintha egyedül élne, nincs rád tekintettel.


Összeköltözés előtt hányszor volt haveros progi??

2023. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki többet érnek a haverok, a mérkőzés mint te.

Külön kellene válni, mert mindig a harmadik helyen leszel.

2023. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem áll készen egy nyugalmasabb, egymás felé forduló párkapcsolatra, még jobban húz az agglegény élethez. Te már komolyabban gondolkodsz, pedig nagyon fiatal vagy. Próbáljatok meg kompromisszumot kötni, de sajnos simán lehet, és az is az érzésem, hogy nem illetek össze.
2023. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egymáshoz való. Ő is masképp képzel el egy kapcsolatot meg te is.
2023. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4 Osszekoltozesunk elott hetvegeken pentektol nalam volt es volt ,hogy kozos baratokkal mentunk ki,hetkozben 1×,2× hozzam jott,azon kivul meg volt neki a haverozas. A kapcsolatunk elejetol mindig problema volt a haverozas,az elejen szinte tobbet talizott a ,,fiukka,,amig valahogy megertettem vele ,hogy ha neki nem a kapcsolatunk van prioritasban akkor nincs mit folytassuk. Valtozott a dolog de most van tobbek kozt egy havere aki raadasul nos ember es aki minden nap kimenos ,az hivogatja allandoan valahova vagy focit nezni es ha mondtam neki ,hogy azert nem minden nap akkor azt mondja ,hogy nem engedem semmit csinalni...szoval egyszeruen nem tudom hogyan tovabb
2023. márc. 24. 06:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm és az ő párja, akik ugyanezt csinálják. De ők idősebbek, pontos életkort nem akarok írni, a férfi már majdnem 40 éves. 4 éve együtt vannak, a pasi nagyon sokszor megy bulizni, játszani (számítógépes játékot) a haverjaival vagy hozzájuk mennek fel a haverok. Barátnőm ilyenkor nem is érzi jól magát, a pasiját meg egyáltalán nem érdekli, hogy mi van vele. Még órákig tudnám ragozni nyilván, de szerintem az a probléma, hogy nincs is igazán közös dolguk, beszélgetéseikből veszekedések lesznek, stb.


Szóval ez nem csak életkor kérdése, hanem azé, hogy két ember összeillik-e.

2023. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még azon se csodálkoznék, hogy valamelyik haver nyomja, vagy ő a havert viccen kívül.
2023. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!