Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg szeretnek fogyni zsirbol,...

10kg szeretnek fogyni zsirbol, milyen othon vegezheto edzest tudnatok mondani, amit napi szinten elvegeznek , segitene a folyamatatot?

Figyelt kérdés

Tornazni nem szeretek :/


Ami rendelkezesre allnak otthon:

- szobabicikli

- Húzódzkodó rúd

[link]


- 2x 5kg egy kezes

- tobb fajta resistance band

[link]


Mondanatok programot ami szerintetek mar hasznos ... ?



2022. jan. 30. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:

pl . ha ezt a videot megcsinalnam 2x:

https://www.youtube.com/watch?v=jrn2cbrFHTQ

+ 10km bicozas naponta



mostanaban azt szoktam:

10km bicozas

10-20 felhuzas - 1sevel vagy 2 sevel

100-200 fekvo - 20 - 15 sevel

lab felhuzas húzódzkodó rúdon logva 3x5 , + 3x3 egesz a fejemig felhuzni a labam , logva a rudon

50+50 squat sajat sullyal

25x4 vallnyomas 5kg sakkal

4x15 tripepsz legvastagabb banddel

2022. jan. 30. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat mozogsz, becsületre méltó! Kitartást kívánok az elhatározáshoz!


Nem kifejezetten edzés, de: evési napló. Nekem használt. Bármit eszel, jegyezd fel. 2 db pogácsa, 3 szelet alma, bármit is eszel, legyen leírva, mit, mikor, mennyit és miért. A legutolsó pont nagyon fontos. Miért eszel?

Ne egyél udvariasságból, unalomból, vagy azért, mert mások éppen akkor esznek, vagy mert jaj megromlik.

Kizárólag akkor egyél, ha éhes vagy, és hagyd abba még jóllakás előtt.

Sokkal tudatosabbá válsz, és látni fogod, hol úsznak el a fogyási kísérleteid.

2022. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni edzések közül nekem Caroline Girvan programjai válnak be a legjobban, alaposan megdolgoztat (akár 2 db ötkilóssal is). Ha nem is követed minden nap azt, inspirálódni jó lehet szerintem.
2022. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a harmadikhoz, Caroline Girvan. Bár full kezdőknek nem ajánlom. Brutál jó 10 hetes programjai vannak, jelenleg fut az ötödik, de fent van az előző 4 is kompletten. Olyan színvonalat kínál teljesen ingyen, amit garantáltan egyik helyi személyi edző sem.
2022. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat , utana nezek Caroline G. nek :)
2022. jan. 31. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!