Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy az ilyen formátumú anál mánia bőven ok a szakításra?

Figyelt kérdés

A párom teljesen megbolondult, amikor megtudta, hogy volt egy nagyon toxikus kapcsolatom, ahol is én szerelmes voltam, a srác pedig szórakozott velem, megcsalt, stb. Én ennek a srácnak engedtem egyszer-kétszer az anált, mert kikönyögte, de egyáltalán nem élveztem.

Azóta felnőttem annyira, hogy becsülöm már annyira magam, hogy nem engedek semmi olyat, amit nem szeretek.

Egy buta barátnőmtől tudta ezt meg, részegen fecsegett neki ilyeneket egy házibuliban.

A párom először fel lett csigázva, hogy ki se nézte volna belőlem, és, hogy próbáljam ki vele is. Nemet mondtam, és kifejtettem az okokat. Akkor tovább könyörgött heteken át, és folyton azt mondta, hogy ő nem olyan, mint az a srác, lehet vele élvezném. Továbbra is nemet mondtam.

Az elmúlt héten meg már átment sértegetőbe és agresszívba, és a veszekedés hevében elhangzott tőle olyan, hogy a bukó rosszfiúnak lementem kutyába és a csicskája voltam, mindent engedtem, és neki, aki felvállal barátnőnek és szeret, persze nem engedek semmit, és nevetségesen túráztatom egy nyomorult análért, meg az is mi már, hogy egy olyan alaknak alá feküdtem, őt meg hónapokig túráztattam mire végre szexeltünk. Szerinte én őt megalázom.


2023. márc. 17. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/153 anonim ***** válasza:
43%

Minden pasi ilyen. Ha kiderul vni a nő múltjából (akár ha prosti volt is), egyből elvárásokat kezdenek támasztani hogy akkor neki is jár!

Meg ha másnak megtette/megengedte akkor neki is alap.


Teljesen el vannak tévedve!

2023. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/153 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden férfi ilyen.

Ettől függetlenül ez egy vérg.eci, én úgy szakítanék vele, hogy a lehető legjobban aláznám meg.

2023. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/153 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk tuti nem vonz annyira a parod mint az ex pasid . A nok valoban hamarabb lefekudnek azzal akinel minden resegites es lelki hulyesegek nelkul jon a kemia. Talan magadnak sem akarod bemeselni , hogy fizikailag jobban vonzodtal az exedhez.
2023. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/153 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretsz valakit nem akarsz neki rosszat, ez ennyire egyszerű. Ez nem análmánia, ez szimplán arról szól hogy nem tisztel és nem szeret.
2023. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/153 anonim ***** válasza:
92%

Jól érzed. Nem szeret. Ha szeretne, nem akarna olyat, ami neked rossz, te nem szeretnéd. Ez önzőség a részéről, csak róla és az egojáról szól.

Nem tisztel. Persze rád hárítja, de ő nem tisztel.

Te tiszteled magad, és nagyon jól teszed.

2023. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/153 anonim ***** válasza:
31%

Uh, csóri gyerek nagoyn göykér...

Oké, férfi vagyok, teljesen át tudom érezni a gondolatmenetét, hogy hát na, eddig úg yvolt, hogy a tilos az tilos, de azátn kiderül, hogy volt már ott forglaom akkor nnna:D

Szóval a vágyat és a gondolatmenetet megértem. De ettől függetlenül szánalmas, hogy képes az egész párkapcsolatot szétzilálni emiatt. Hülyéje...

2023. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/153 A kérdező kommentje:

Ameddig nem kezdte el ezt a viselkedést, addig még sokkal jobban is vonzott.

Mit nem lehet érteni azon, hogy nem tetszett az anál? Azt is bánom, hogy hamarabb feküdtem le vele, ameddig nem kötődtem még, nem esett jól a szex, azért feküdtem le vele hamar, mert akkor azt hittem, hogy megfogom, és ha nem teszem, akkor tovább fog állni. Az előzővel nem is volt orgazmusom soha, a mostani párommal meg igen.

2023. márc. 17. 14:56
 8/153 anonim ***** válasza:
92%
Fú én úgy kib.sznám a helyedben, mint macskát szarni, de ugyanazzal a tahó stílussal, ahogyan ő beszél veled. Undorító, mikor magukat férfinak nevező véglények neki állnak erőszakoskodni meg könyörögni olyasvalamiért, amiről pontosan tudják jól, hogy a másiknak (akit elvileg szeretnek) ROSSZ, fáj, nem élvezetes, nem akarja stb. Én biztos mondtam volna, hogy rendben próbáljuk ki persze, de csak miután felnyomtam a seggébe egy műbrokit. :)
2023. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/153 anonim ***** válasza:
90%
Dugja a tehénbe az ilyen! Az a baj , hogy annyira ragaszkodsz hozzá , hogy szerintem itt csak kipanaszkodod magad aztan eled tovabb a zsarolasaval egyutt a kapcsolatotokat .
2023. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/153 anonim ***** válasza:
82%
Kíváncsi volnék mit reagálna arra ha a sarkadra állnál és válaszút elé helyeznéd… vagy most befejezi amit csinál, és élitek tovább mindennapjaitokat, vagy keresel olyant aki felfogja hogy a nem az nem.
2023. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!