Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allandoan uj tetkot csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan uj tetkot csináltat akivel összejövök. Mi ez az uj tetko mánia, addig meg jóvolt ami van évtizedekig is?

Figyelt kérdés

Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan.


Kialakul a kaocsolat szerelem élünk mint hal vízben, elkezdenek töltődni kivirulni a szerelemtol kapcsolattol.


Es már herotom van valahogy attol hogy jönnek azzal hgy egy bazi nagy tetko hianyzik neki a mellkasára valahogy.


Mit jelent az ha egy pasi ilyen hogy hirtelen kellenek a "bélyegek" meg minden szir szar a testére amig 10 evig nem jutott eszébe?


2022. ápr. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Plusz annyira utálom amikor ugyanazokat csinálja a barátom mint az ex1 meg az ex2.

Mintha mindig ugyanazt kéne minden kapcsolatomban megélni.

Gyakorta mondják teszik ugyanazt.

Es nagyobb veszekedesnél is pl ugyanazon akadnak ki, rágnak be.


Miert kell nekem ugyanazt megelni minden kapcsolatomban?

2022. ápr. 6. 10:40
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy hirtelen? Azt írod már évek óta varratja magát. Miért kellene abbahagynia csak mert neked nem tetszik? (Ha nem tetszik, minek jöttél össze vele??)
2022. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olyat választasz, akinek eleve nincs tetkója? Akin már van egy-kettô, az nyilván kedveli a tetkókat, azért szeretne még. Aki elmúlt 25 vagy 30 éves és egy sincs rajta, nagy valószinûséggel késôbb sem fog akarni már.
2022. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

10 éve lesz.rták a tetkojukat.

De velem osszejonnek akkor jut eszukbe hogy kell egy uj ahol még nincs.

Miert nem azalatt a 10 év alatt csinaltatott a mellkasára egy bazi nagyot?


En amugy nem is szeretem a tetkosokat csak lenyelem elfogadom hogy na jó van a karján hátán legalabb szec kozben nem latom meg ugye elfogadjuk a másikon az anyajegyeket szemolcsot is...

Erre jönnek a hatalmas otletukkel hogy a mellkasra csinaltatni akar.



Es ami erdekes miutan kidobtam az exem, jé már nem akar a mellkasára tetkot..

2022. ápr. 6. 11:08
 5/58 A kérdező kommentje:

3 de ezek 30-40 es pasik. 10 éve ugyanazzal a tetkoval.

Aztan jövök en. Erre neki uj tetko fog kelleni.

2022. ápr. 6. 11:09
 6/58 Hellmano ***** válasza:
100%
De sok eszed lehet így az olvasottak alapján :) Biztos az eszedért szeretnek...
2022. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hozod ki az emberekből. Jelentkezz marketingesnek tetováló szalonba.
2022. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Szec 😂
2022. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetkó nélküli barátaim voltak csak, és valahogy nem jutott eszükbe később sem egy fél háznyi minta magukra varratása :D
2022. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

Igaz en nő vagyok de , tetovált 13 éve.

9 éve nem csináltattam új tetoválást. Nem volt úgy rá pénz aztán meg csak simán kedvem.

Összejöttem a párommal, rá 3 hónapra mentem tetováltatni a hátam, úgy , hogy előtte 9 évig nem mentem.

Egyszerűen most kaptam "kedvet " újra menni és csináltatni.

Ezt nem egy kapcsolat befolyásolja. Viszont azt eleve nem értem ha tetovált emberrel jössz össze akkor nem mindegy mikor, mit tetováltat stb?

Ezesetben én is azt tanácsolnám hogy keress akkor olyat akin nincs 🤷‍♀️

2022. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!